„Nie namawiaj mnie do złego” – nowość od zespołu Łobuzy to „totalny sztos”! W klipie same gwiazdy

2021-04-01 19:30 AM.
Łobuzy
Autor: YouTube.com/Łobuzy TV Łobuzy "Nie namawiaj mnie do zego"

Zespół Łobuzy długo kazał fanom czekać na nowy kawałek, ale cierpliwość się opłaciła. Nowość pod tytułem „Nie namawiaj mnie do złego” wpada w ucho nie od pierwszego usłyszenia, a smaczku dodaje teledysk. W klipie filmowy „Grucha” z kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą”.

Już po premierze piosenki w VOX FM fani nie mieli wątpliwości, ze nowy utwór zespołu Łobuzy mocno zamiesza na rodzimym rynku muzyki tanecznej. Po tym, jak piosenka pod tytułem „Nie namawiaj mnie do złego” razem z teledyskiem trafiła do sieci miłośnicy gatunku oszaleli z zachwytu. W klipie oprócz chłopaków z zespołu możemy zobaczyć Mirosława Zbrojewicza. Większość kojarzy aktora z odtwórcą roli gangstera o pseudonimie „Grucha” w filmie „Chłopaki nie płaczą”. Na ekranie pojawia się także Sylwia Madeńska - uczestniczka popularnego reality show„Love Island. Wyspa miłości”. Muzyka i wideo sprawiły, że internauci nie szczędzą słów uznania.

- Ale to sztos!!!!! 💞

- Proszę... Otwórzmy kluby! Do tego hitu powinno się tańczyć całą noc!!! Uwielbiam ❤️ a hiszpański akcent... Zakochać się można 😍❤️

- o już jest prawdziwe łobuzerstwo. Ale to jest mocne i dobre. A klip? Pomysłowy i świetnie zrealizowany. Panowie! Życzę miliardów bo to jest bardzo zacne dzieło. Prima sort. 💪👍👍👍✌️👌👌 - komentują internauci.

Radiowa premiera kawałka "Nie namawiaj mnie do złego" w VOX FM odbyła się 30 marca. Teraz na voxfm.pl prezentujemy klip do najnowszego kawałka zespołu Łobuzy. Sprawdź!