telewizja

Nie uwierzycie, jak zmienił się Conan Kaźmierski. Dagmara Kaźmierska wstawiła szokujące zdjęcie

2024-07-09 22:38

Ostatnie tygodnie to czas, kiedy kariera, którą od lat układała sobie Dagmara Kaźmierska legła w gruzach. Celebrytka zniknęła z telewizji i próżno szukać jej programów w sieci. Po przerwie dawna "królowa życia" powraca jednak do Internetu. I znów budzi kontrowersje. Tym razem zaskoczyła zdjęciem swojego syna - Conana.

Dagmara Kaźmierska afera - o co chodzi?

W ostatnich latach życie, które prowadziła Dagmara Kaźmierska było niezwykle dostatnie. Celebrytka występowała w licznych programach telewizyjnych, a największą popularność przyniósł jej format Królowe życia. Potem można ją było zobaczyć m.in. w Polsacie, gdzie dostała swój własny program - Dagmara szuka męża, a także podczas występu jako uczestniczka w show Taniec z gwiazdami. W tym drugim była mocno krytykowana przez widzów. Jednak w końcu odeszła z programu - oficjalnie z powodów zdrowotnych. Niedługo później w sieci ukazał się artykuł, który miał rozliczyć celebrytkę z jej przeszłości. To, co miała robić Dagmara Kaźmierska na tyle zszokowało internautów, że z sieci zniknęły wszystkie programy z jej udziałem i obecnie trudno jej szukać w telewizji. Ostatnio jednak Dagmara Kaźmierska powoli powraca.

Tak rodzina potraktowała Dagmarę Kaźmierską po aferze! Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Dagmara Kaźmierska wróci do mediów?

Choć widzowie wiedzieli, jaką przeszłość skrywa Dagmara Kaźmierska, to i tak wylała się na nią fala krytyki. Teraz celebrytka próbuje wrócić do łask za sprawą Internetu. W tym coraz częściej publikuje z powrotem posty, a także prowadzi transmisje w sieci. Ostatnio jednak zaskoczyła widzów czymś innym. A dokładniej to dawnych zdjęciem jej syna - Conana. Ten w momencie wybuchu afery z dawną gwiazdą programu Królowe życia bronił matki, jak lew. Ta odwdzięcza mu się tym samym. Ostatnio Dagmara Kaźmierska dodała jednak fotkę, która mocno zaskoczyła widzów. Możemy na niej zobaczyć, jak Conan Kaźmierski wyglądał dawniej. Chłopak mocno się zmienił! Zobaczcie na zdjęciu poniżej i oceńcie sami. Myślcie, że Dagmara Kaźmierska stara się teraz o drugą szansę?