Nowość Polsatu zszokuje widzów! Czas założyć wojskowe mundury

i

Autor: AKPA Nowość Polsatu zszokuje widzów! Czas założyć wojskowe mundury

telewizja

Nowość Polsatu zszokuje widzów! Czas założyć wojskowe mundury

2024-06-27 22:13

Telewizja Polsat przyzwyczaiła już do tego, że potrafi zaskakiwać swoich widzów nietypowymi nowościami. Tak będzie i w najbliższej ramówce, która zawita na antenę stacji tuż po wakacjach. W tej nie zabraknie ukochanych produkcji widzów Polsatu, ale i pojawi się nowy format. W tym czeka nas mnóstwo emocji.

Światowy hit na antenie Polsatu

Wakacje to czas, kiedy ramówki telewizyjne zazwyczaj przepełnione są powtórkami i brakuje w nich nowości. To też jednak moment, kiedy stacje telewizyjne szykują kontynuacje swoich najpopularniejszych produkcji, a także nagrywają i zupełnie nowe formaty. Czasem też przy okazji na jaw wychodzą plany, które mają kanały. Tak było np. ostatnio w przypadku formatu Awantura o kasę, który do Polsatu powróci już niebawem. W nadchodzącej ramówce na widzów stacji czekają jednak nie tylko powroty, ale i zupełnie nowe programy. Jeden z nich w sieci wzbudził szczególne emocje. Polsat szykuje bowiem format, w którym niewątpliwie będą liczyły się sprawność fizyczna i wytrzymałość. Widzowie nowego show bez wątpienia nie będą się nudzić przed telewizorami. Zapowiada się naprawdę gorąco!

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Wojskowy program w Polsacie

Programy reality show w telewizji cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Najlepszym dowodem na to są chociażby produkcje Love Island czy Hotel Paradise. Jednak w zbliżającej się ramówce w Polsacie nie powieje miłością, a raczej zapachem męstwa i siły. Stacja jesienią według zapowiedzi Presserwisu ma wyemitować polską wersję formatu SAS: Who Dares Wins. Czego mogą spodziewać się widzowie? Show, które doprowadzi uczestników na skraj wytrzymałości. W tym formacie ze światem telewizyjnym łączy się bowiem ten wojskowy. W odcinkach widzowie będą mogli zobaczyć cywilów, którzy będą poddawani przez byłych żołnierzy sił specjalnych różnego rodzaju zadaniom. Program został już zrealizowany i cierpliwie czeka na emisję. Widzowie z pewnością też, ponieważ zapowiada nam się ramówkowy hit!