Paula Karpowicz mocno wypowiedziała się o Dodzie! Co sądzi o niej królowa disco polo?

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz, Tomasz Radzik

disco polo

Paula Karpowicz mocno wypowiedziała się o Dodzie! Co sądzi o niej królowa disco polo?

2023-10-09 20:55

Paula Karpowicz to jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo w Polsce. O Dodzie mówi się natomiast, że jest królową, jeśli chodzi o muzykę pop. W tym roku piosenkarka ma swój program w telewizji i wyjątkową trasę koncertową. Przy tej okazji o Dodzie wypowiedziała się Paula Karpowicz z zespołu Topky. Co sądzi?

Paula Karpowicz z zespołu Topky o Dodzie

Doda i Paula Karpowicz choć paradoksalnie mogłoby się wydawać, że są z dwóch różnych światów, to mają ze sobą jednak sporo wspólnego. Obie panie mogą liczyć na pokaźne grono fanów, a także wyświetlenia w sieci. Paula Karpowicz z zespołem Topky podczas wakacji mnóstwo podróżowała i dawała koncerty w całej Polsce. Doda natomiast zajmowała się m.in. tworzeniem nowej muzyki, a także nagrywaniem własnego programu telewizyjnego dla Polsatu, w którym możemy zobaczyć jej wielkie przygotowania do koncertów w ramach trasy Aquaria tour. Te w minionym tygodniu rozpoczęły się w Warszawie i zachwyciły fanów wokalistki. Jak się jednak okazuje - nie tylko. Na temat Dody i jej występu głos postanowiła zabrać Paula Karpowicz z zespołu Topku. Jej przekaz jest jasny i dość mocny.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Paula Karpowicz na koncercie Dody

Paula Karpowicz z zespołu Topky przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że na bieżąco zdaje im relacje ze swojego życia na swoim Instagramie. Wokalistka często dzieli się też na nim swoimi opiniami na różne tematy. Nie inaczej było i tym razem. Znana piosenkarka disco polo wybrała się na koncert Dody i zamieściła z tego wydarzenia relacje na swoim Instagramie. Paula przyznała jasno, co sądzi o tym występie. I można odnieść wrażenie, że była zachwycona. Paula wrzuciła do sieci kilka filmików z wykonami różnych piosenek, podpisując m.in., że było super i przeżyła świetny wieczór. Trudno się temu dziwić, bo Doda zrobiła naprawdę niezłe show. Czy znana gwiazda disco polo podpatrzy co nieco i przygotuje z Andżeliką Żmijewską podobne niespodzianki na kolejne koncerty zespołu Topky? Na to liczymy!

Listen on Spreaker.