Ta para wszędzie pojawia się razem. Sławomir i Kajra są nierozłączni!

i

Autor: AKPA

koncerty

Trasa Roztańczona Polska pojedzie w niedzielę na Litwę! Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert w Solecznikach?

2023-09-16 16:07

"Roztańczona Polska" odwiedziła do tej pory już kilkanaście polskich miast. Tym razem koncert TVP wyjedzie poza granice Polski i w niedzielę, 17 września zagra na Litwie w Solecznikach. Na scenie, jak zawsze nie zabraknie największych polskich gwiazd. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert? Co z transmisją? Sprawdźcie.

Roztańczona Litwa w Solecznikach

Fani koncertów Roztańczona Polska mogli się już obawiać, że to koniec najlepszej trasy koncertowej tego lata. Nic bardziej mylnego! Choć do tej pory Roztańczona Polska zagrała już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie, Zamościu, Myślenicach, Opolu i Sandomierzu, to na tym jeszcze nie koniec. Tym razem największe gwiazdy wystąpią jednak dla swoich fanów poza granicami Polski. W niedzielę, 17 września będziemy mogli obejrzeć transmisję koncertu TVP Roztańczona Litwa w Solecznikach! Podobnie, jak było na poprzednich eventach, na scenie pojawią się najbardziej znani polscy piosenkarze i piosenkarki. Na pewno nie zabraknie muzycznych zaskoczeń. I z pewnością zastanawiacie się - jaka jest lista artystów koncertu Roztańczona Litwa? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Litwa w Solecznikach oraz kto wystąpi i kto go poprowadzi? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym artykule, gdyż lista gwiazd i lista prowadzących jest już znana.

Sławomir kończy 40 lat: Sukcesy zawdzięczam żonie

Roztańczona Litwa w Solecznikach - kto wystąpi?

W czasie koncertu Roztańczona Litwa w Solecznikach będzie można zobaczyć i usłyszeć najbardziej znane polskie gwiazdy. Kto wystąpi na scenie? Poniżej znajdziecie listę artystów:

  • Edyta Górniak
  • Blanka
  • Sławomir
  • Komodo
  • Kombi Łosowski
  • Ivan Navi
  • MIG
  • Alexis
  • Milena Sadowska
  • Monika Linkytė

Koncert poprowadzą natomiast Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Taka lista artystów gwarantuje, że nie będziecie długo musieli zastanawiać się nad tym, co oglądać w niedzielę i co robić w weekend 17 września!

Roztańczona Litwa w Solecznikach - kiedy i gdzie oglądać koncert?

Jak i gdzie oglądać koncert Roztańczona Litwa w Solecznikach? To bardzo proste! Wystarczy, że o 20:00 włączycie TVP3. Koncert będzie można też obejrzeć na żywo na stronie stream.tvp.pl.

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"