gwiazdy

Skolim nieźle się odpalił! Zabawiał się w wannie ze swoim kolegą z zespołu

2024-01-22 11:41

Skolim nie raz już udowodnił, że potrafi zaskoczyć swoich fanów i ma do siebie ogromny dystans. To można było zobaczyć i na jednej z ostatnich relacji, którą muzyk dodał w środku nocy na swój profil na Instagramie. Na zamieszczonych filmikach zabawiał się ze swoim kolegą z zespołu w wannie.

Skolim - kim jest, piosenki

Konrad Skolimowski to jeden z najpopularniejszych twórców muzycznych młodego pokolenia. Skolim w ostatnich miesiącach co chwilę zaskakuje nas nowymi numerami, a każdy z nich osiąga sukcesy w sieci. Kawałki króla latino (jak określają go fani) są w stanie w kilka dni wykręcić wielomilionowe wyświetlenia. To można zaobserwować m.in. pod jego hitami "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" czy "Ona mi dała". Nic zatem dziwnego, że w praktycznie każdy weekend Skolim jest w trasie koncertowej i podróżuje tak naprawdę po całym świecie. Konrad Skolimowski ma też w zwyczaju to, że lubi zaskakiwać swoich fanów i niczego przed nimi nie ukrywać. Ostatnio niespodziewanie dodał kawałek "To jest to". Jednak Skolim szokuje nie tylko muzycznie. Czasem dodaje np. nietypowe, a zarazem zabawne relacje na swojego Instagrama. I teraz znowu to zrobił.

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Skolim w wannie z kolegą z zespołu

Fani Skolima, którzy nie mogli zasnąć w nocy z niedzieli na poniedziałek mogli zastać na jego profilu na Instagramie nietypowe relacje. Najpierw Skolim dodał filmik, na którym jego kolega z zespołu, Luxon w samych bokserkach zaczyna biec po śniegu i śpiewać. Kilka minut później piosenkarz zaczął transmisję live na swoim profilu, a przed drugą w nocy dodał relację, na której jest razem z Luxonem w wannie. Na szczęście (choć część fanek mogłaby powiedzieć, że nieszczęście) gitarzysta Skolima był na nagraniu w bokserkach. Panowie pluskali się we dwóch w wodzie, a Luxon zaczął nawet pływackie albo syrenie treningi! W pewnym momencie zanurzył się bowiem w wodzie, a Skolim zaczął liczyć ile jego kolega wytrzyma pod wodą, w międzyczasie polewając Luxona wodą z prysznicowej słuchawki. Jak widać - panowie w nocy całkiem nieźle się bawili. Musimy Was jednak rozczarować - jeśli chcieliście poczuć wodny klimat i zobaczyć, jak to wszystko wyglądało, jest to już niemożliwe. Relacje od rana są niedostępne na profilu piosenkarza.