Skolim

i

Autor: AKPA, screen z YouTube/SKOLIM

uff jak gorąco

Skolim prezentuje bardzo gorący teledysk. Fani "od razu chce mi się na imprezę"

2024-06-21 15:14

Noc, on w odbiciu lustra i dwie modelki w różowych perukach. Właśnie tak zaczyna się teledysk do najnowszej piosenki Skolima "Wejdę wyjdę", która w niecałą dobę od premiery zaczęła zbliżać się do 300 tysięcy odsłon na samym YouTubie.

Skolim to artysta, który szturmem zdobył serca fanów polskiej muzyki. Jego niebanalny styl, charyzma i wyjątkowy talent sprawiają, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych młodych muzyków w Polsce. Od zawsze marzył by być gwiazdą i w pewnym momencie w końcu się nią stał. Choć swoją karierę zaczął od aktorstwa i wcielał się w rolę Patryka w "Barwach szczęścia", to przełomowym momentem w jego życiu i karierze była decyzja o poświęceniu się muzyce. Tak więc narodził się król latino, a piosenka "Wyglądasz idealnie" zapoczątkowała jego ogromną popularność. Z każdą nowością zdobywał ogromne wyświetlenia, a dodatkowo jego piosenki w mgnieniu oka były nazywane hitami. Tym razem nie mogło być inaczej! W czwartek 20 czerwca miała miejsce premiera najnowszego kawałka Skolima o tytule "Wejdę wyjdę", która w niecałą dobę od premiery zaczęła zbliżać się ku 300 000 odsłon na samym YouTubie!

ZOBACZ TAKŻE: Zanim został sławny był zwykłym studentem. Gdyby nie kariera Skolim miałby takie wykształcenie!

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Nowość od Skolima na wakacje 2024

Teledysk do nowej piosenki Skolima rozpoczyna się od panoramy na miasto po zmroku, które oświetlone jest tylko latarniami i ewentualnie światłem, które widać przez okna budynków. Następnie rzuca się w oczy on - król latino, bez koszulki w najlepszej formie. Potem obok niego widzimy dwie modelki w różowych perukach, a później możemy oglądać kadry jak Skolim relaksuje się w jacuzzi i gra w... piłkarzyki. Myślicie, że to takie nawiązanie do Euro 2024? Fani artysty szybko zachwycili się jego muzyczną nowością o czym świadczą komentarze pod klipem:

- Od razu chcę na imprezę . SZTOS! W TYM STYLU KTÓRY KOCHAM

- Wejdę na domówkę i to puszcze, sztos kawałek!

- Skolim Twoje kawałki jak wejdą do głowy to już wyjść nie chcą

- Weszła nutka w ucho od razu, to będzie hit wakacji, SKOLIM NAJLEPSZY

Jak widać Skolim cały czas jest w formie i zaskakuje fanów muzycznymi brzmieniami. A Wy słuchaliście już nowego kawałka? Wiele osób uważa, że będzie to hit wakacji 2024.