Skolim dołącza do prowadzących poranek w Radiu VOX FM!

i

Autor: Screenshot Youtube/SKOLIM Official

król latino

Skolima poniosły balety? W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie

2023-09-19 14:34

Skolim przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że lubi zaszaleć i nie stroni od skandali. Dlatego nie powinno dziwić, że znowu zaskoczył internautów. W sieci pojawiło się szokujące nagranie, na którym ewidentnie coś wymknęło się spod kontroli... Podobnego zdania są też komentujący, którzy nie kryją emocji.

Skolim znowu zaszalał!

Kto śledzi losy Skolima, ten doskonale wie, że dla niego nie ma, ani tematów tabu, ani granic nie do przekroczenia. Teledyski Skolima wręcz ociekają seksem, a król latino jakiś czas temu poprowadził "Pierwszą zmianę" w VOX FM. Tym razem znów postanowił zaskoczyć swoich fanów. Na Tik Toku autora hitów "Nie dzwoń do mnie mała", "Wyglądasz idealnie" i "Kiss me baby" pojawiło się co najmniej niejednoznaczne nagranie. Widzimy na nim jednego z członków zespołu Skolima, który w samych bokserkach wije się niczym wąż na podłodze. Do tego stopnia, że w pewnym momencie niemal pokazałby za dużo... Skolim w tym czasie chwiejnym krokiem buja się na nogach i śpiewa swój numer "Temperatura". Ta podczas imprezy musiała być chyba bardzo wysoka. Co zresztą można zobaczyć nie tylko na wideo, ale i w opisie do Tik Toka. 

Cały Ja - Skolim

Zaskakujący film na Tik Toku Skolima

Skolim pod opublikowanym na Tik Toku filmem zostawił opis "Kiedy impreza wyrwie się spod kontroli". Trudno się z nim nie zgodzić, bo wideo jest dość mocno zaskakujące. Podobnego zdania byli zresztą internauci, którzy nie kryli swoich emocji w komentarzach. Napisali m.in. o wijącym się koledze piosenkarza.

No cóż... trzeba się bawić w życiu😂 Jesteście najlepsi ❤️🥰🥰❤️❤️

Wariaty, wkońcu w życiu trzeba sie bawić🥰😂❤💪🏼🔥hah cudny duecik

coś wiar zawiał😂😂😁😁

- czytamy w komentarzach pod filmem.

Trzeba przyznać, że Skolim wie, jak wzbudzić zainteresowanie swoich fanów. Choć aż boimy się pomyśleć, co zrobi następnym razem! Może sam piosenkarz zacznie tarzać się po ziemi bez ubrań? To byłoby coś!

Jak dobrze znasz kawałki Skolima?

Pytanie 1 z 5
Debiutanckim singlem Skolima jest…