Tak wygląda dziś Oliwia Miśkiewicz z pierwszego sezonu Love Island. Czym się obecnie zajmuje?

i

Autor: materiały prasowe

telewizja

Tak wygląda dziś Oliwia Miśkiewicz z pierwszego sezonu Love Island. Czym się obecnie zajmuje?

2024-05-24 14:29

Oliwia Miśkiewicz, znana z udziału w pierwszym sezonie Love Island, zdobyła serca widzów zajmując trzecie miejsce w randkowym reality show u boku Macieja Szewczyka. Od tamtego czasu wiele się u niej zmieniło. Sprawdźcie, jak wygląda życie Oliwii po Love Island i zobaczcie metamorfozę, którą przeszła uczestniczka programu.

Oliwia Miśkiewicz z Love Island dziś

Oliwia Miśkiewicz wciąż pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z pierwszego sezonu Love Island. Widzowie doskonale pamiętają ją z pary, którą na wyspie miłości tworzyła z Maciejem Szewczykiem. Zdobycie trzeciego miejsca w Love Island przyniosło im rozgłos i sympatię widzów. Jednak życie po programie też dostarczyło Oliwii wiele niespodzianek i zmian. Ostatnie lata nie okazały się łaskawe w sferze miłosnej dla dziewczyny. Jej relacje nie zawsze kończyły się happy endem, a związki nie przynosiły oczekiwanej satysfakcji. Bohaterka Love Island jakiś czas po programie rozstała się z Maciejem Szewczykiem. Nie obyło się bez skandalu, gdyż chłopak zarzucił jej, że miała sponsora, a ona mu, że znęcał się nad nią psychicznie. Potem nie przetrwała również relacja Oliwii z Aleksandrem Muzheiko. Jak obecnie wygląda życie bohaterki pierwszego sezonu Love Island?

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island: Oliwia Miśkiewicz - co robi obecnie?

Aktualnie Oliwia Miśkiewicz z Love Island prowadzi aktywny kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tylko na Instagramie śledzi ją ponad 180 tysięcy osób. Uczestniczka programu Love Island pokazuje tam swoje życie na Bali, a także dzieli się przemyśleniami na różne tematy. Opowiada m.in. o jej życiu na rajskiej wyspie. Od czasu udziału w show Love Island Oliwia nieco się zmieniła. Dziewczyna dokonała metamorfozy jej fryzury. Zmiany, jak wspominaliśmy już wcześniej zaszły również w jej życiu. Mamy nadzieję, że po podjęciu wszystkich decyzji jest obecnie szczęśliwa. A jak wygląda? Aktualną fotkę uczestniczki pierwszej edycji Love Island możecie zobaczyć poniżej.