Edyta Jończyk

i

Autor: Screen YouTube

Disco polo

TikTokowy hit "Kici kici tu kocica" powraca w nowej odsłonie. Artyści połączyli siły

2023-06-15 17:00

"Kici kici tu kocica" to jeden z największych virali TikToka. Teraz będziemy świadkami powstania kolejnej wersji tego hitu. Autorami nowej odsłony są oczywiście Edyta Jończyk z gościnnym udziałem Dance 2 Disco.

Wszyscy pamiętamy piosenkę "Kici kici tu kocica" z TikToka. W sieci pojawiło się tysiące filmików do tej nuty. A chwytliwy tekst i rytmiczna melodia zapadły słuchaczom w pamięć. Utalentowana wokalistka trafia swoimi kompozycjami do serc wielu fanów. Jej utwory są zazwyczaj zabawne i taneczne, a właśnie to kochają Polacy. Teraz możemy się spodziewać kolejnego hitu Edyty Jończyk. W takim połączeniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Z kim podjęła współpracę?

Czadoman gościem Jest Weekend w VOX FM

"Kici kici tu kocica" w nowej odsłonie

Edyty Jończyk wraca z podwójną energią. Podjęła współpracę z Dance 2 Disco. Są to znani producenci muzyczni z Warszawy. Marcin Mackiewicz i Artur Lipiński to twórcy wielu hitów, od lat tworzą muzykę, a teraz maja wyjątkową okazję wskrzesić piosenkę "Kici kici tu kocica". Taki duet zapowiada kolejny hit. Energia Dance 2 Disco i zabawny tekst Edyty Jończyk to recepta na sukces. Premiera "Kici kici tu kocica" w nowym aranżu już niebawem. Wy też nie możecie się doczekać?