Boys z nowością „Zapamiętaj mnie”. W teledysku aż kipi od miłości. Kim jest tajemnicza blondynka u boku Marcina Millera?

i

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys Kadr z teledysku zespołu Boys z nowością „Zapamiętaj mnie”

Topky spadają, Marcin Miller i Boys z szarżą na szczyt. Czy udaną? Sprawdź, kto zdobył najwięcej głosów słuchaczy VOX FM w przedostatnim notowaniu Best Listy 2022

2022-12-23 20:09

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska żegnają się z Best Listą VOX FM. Ich kawałek „Czy można kochać tak” spada z notowania. Ale nie tylko on. Która jeszcze piosenka opuszcza listę? A która wspina się na szczyt. Czy to Marcin Miller i zespół Boys są zwycięzcami przedostatniego notowania Best Listy VOX FM w 2022 roku?

Marcin Miller i zespół Boys ze swoim kawałkiem „Zapamiętaj mnie” pną się coraz wyżej. W tym tygodniu piosenka wskakuje z piątego miejsca na trzecie. Tym samym z ostatniego schodka na podium spada duet JJ. Ich utwór pod tytułem „Still (I got summer on my mind)”  w 438 notowaniu Best Listy VOX FM zajmuje numer pięć. Na drugie z ósmego miejsca awansuje Blanka i „Solo”. Z kolei Doda przeskakuje z drugiej pozycji na pierwszą. „Melodia ta” zwycięża przedostatnie notowanie listy w 2022 roku. Z Best Listy wypadają: Topky – „Czy można kochać tak”, Extazy – „Maki i róże”, Loverboy – „Idealni”, Tiesto - „10:35”.  W propozycjach pojawiły się m.in.: Dejw – „Oszalałem” czy Boys i Weekend – „Muzykę w duszy mam”. Pełne 438 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Skolim kolęduje w swoim stylu. Zaśpiewał „Przybieżeli do Betlejem”. Jak wyszło?

QUIZ. Świąteczne piosenki wszechczasów. Sprawdź, jak dobrze je znasz. Tylko Grinch nie zdobędzie kompletu punktów

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. „Last Christmas” to świąteczny hit jakiego zespołu?
Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show