Topky w USA: bilety i daty koncertów. Gdzie i kiedy wystąpią wokalistki disco polo?

i

Autor: Screenshot Instagram/ topky_official Topky w USA: bilety i daty koncertów. Gdzie i kiedy wystąpią wokalistki disco polo?

Disco polo - koncerty

Topky w USA: bilety i daty koncertów. Gdzie i kiedy wystąpią wokalistki disco polo?

2023-04-19 16:22

Topky ruszają na podbój USA! Wokalistki disco polo będą promować swój najnowszy hit pt. „Pokora” i właśnie ujawniły, gdzie i kiedy można będzie je usłyszeć na żywo.

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska nie zadowolą się wyłącznie polską sceną muzyczną i trudno im się dziwić – takimi hitami, jak „Pokora” należy się dzielić ze światem! Dziewczyny z Topky zrobiły już furorę w internecie i rozkochały w sobie polskich słuchaczy, a teraz czas na mieszkańców Ameryki. Już w najbliższych dniach disco-polowe wokalistki dadzą aż trzy koncerty w USA. Gdzie i kiedy? I po ile bilety? Wszystkie szczegóły prezentujemy poniżej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ile zarabiają gwiazdy disco polo? TAKIE pieniądze za jeden koncert!

Topky w USA: bilety i daty koncertów. Gdzie i kiedy wystąpią wokalistki disco polo?

Topky (oraz Miły Pan) wystąpią na aż trzech koncertach. Pierwsze dwa odbędą się w piątek 21 kwietnia w Johnny’s Cafe w Nowym Jorku oraz klubie Society w Lyndhurst, New Jersey. Trzeci zaś będzie miał miejsce w sobotę 22 kwietnia w klubie Stereo w Chicago. Wszystkie wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 dolarów. Zakupić je można za pośrednictwem strony polskieimprezy.com.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.