Widzowie „Żon Warszawy” i „Temptation Island nie będą zadowoleni. Polsat wprowadza ogromne zmiany

i

Autor: AKPA, materiały prasowe

telewizja

Widzowie „Żon Warszawy” i „Temptation Island" nie będą zadowoleni. Polsat wprowadza ogromne zmiany

2023-09-26 12:44

W ostatnich tygodniach widzowie Polsatu mogli śledzić w środowe wieczory losy uczestników dwóch programów - "The Real Housewives. Żony Warszawy" i "Temptation Island Polska". Show miały stać się hitami. Okazuje się jednak, że stacja szykuje zmiany. Fani audycji raczej nie będą z tego powodu zadowoleni.

Rewolucja w ramówce Polsatu

"The Real Housewives. Żony Warszawy" i "Temptation Island Polska" to dwa programy, który miał być w jesiennej ramówce hitami Polsatu i siłą napędową dla stacji. W jednym show miały zachwycać nas Polki żyjące w luksusie, a w drugim życie miłosne par na "wyspie pokus". Czy tak się faktycznie stało? Widzowie jasno dali w sieci wyraz, co sądzą o żonach Warszawy. Nie zabrakło też ocen uczestników drugiej audycji. I choć wydawać się mogło, że wszystko idzie zgodnie z planem, to chyba jednak nie do końca tak było. Stacja zdecydowała się bowiem na zrobienie rewolucji w swojej ramówce. Do tej pory "Żony Warszawy" mogliśmy śledzić w środowe wieczory o 20:05, a losy mieszkańców "wyspy pokus" o 21:05. To się jednak zmieni. I to już od najbliższego odcinka. Co dalej z programami?

Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM

"Żony Warszawy" i "Temptation Island Polska" - kiedy oglądać?

Jak wynika z najnowszej ramówki stacji, programy nadal będą emitowane w środy, jednak znacznie później. "Żony Warszawy" przenoszą się na 22:10, natomiast losy uczestników "Temptation Island Polska" będziemy mogli śledzić dopiero o 23:10. W dotychczasowym slocie Polsat będzie pokazywał filmy. 27 września o 20:05 obejrzymy "Misz Masz czyli Kogel Mogel 3", a w kolejnych tygodniach m.in. "Zróbmy sobie wnuka" i produkcję "Volta". Można, więc przypuszczać, że dotychczasowe wyniki obu formatów nie były dla stacji szczególnie satysfakcjonujące i stąd pomysł, by zastąpić je wielkimi hitami filmowymi, które na pewno zgromadzą przed telewizorami dużo osób. A te niewykluczone, że zostaną ze stacją na dłużej i być może obejrzą i programowe nowości. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się w najbliższych tygodniach.

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?