“Temptation Island Polska” – nowy program randkowy zmierza na nasze ekrany. O co w nim chodzi i kiedy premiera?

i

Autor: kadr z wideo/ Telewizja Polsat “Temptation Island Polska” – nowy program randkowy zmierza na nasze ekrany. O co w nim chodzi i kiedy premiera?

Programy randkowe

Nadchodzi kolejne randkowe show! “Temptation Island Polska” rozgrzeje widzów w jesienne wieczory?

2023-08-07 2:29

“Temptation Island Polska” to nowa propozycja dla miłośników formatów randkowych pokroju “Hotelu Paradise” i “Love Island. Wyspa miłości”. Zasady będą jednak inne i wszystko wskazuje na to, że program będzie aż kipieć od emocji.

Programy randkowe cieszą się w naszym kraju dużą popularnością i sympatią widzów. Jednak nie samym “Hotelem Paradise” i “Love Island” człowiek żyje, zatem już wkrótce na naszych ekranach zawita nowości, w której single poszukujący miłosnych doznań spotkają się z… parami.

CZYTAJ TAKŻE: Doda z nowym programem. Co już wiemy o “Doda. Dream Show” i na czym polega format?

“Temptation Island Polska” – nowy program randkowy zmierza na nasze ekrany. O co w nim chodzi i kiedy premiera?

Akcja tego reality show rozgrywać się będzie na tytułowej “wyspie pokus” (program kręcono w Grecji), gdzie wierność i zaufanie partnerów wystawione zostaną na próbę. Pary zostaną bowiem rozdzielone i umieszczone w dwóch oddzielnych willach, gdzie każde z nich otoczone zostanie gromadą atrakcyjnych singli płci przeciwnej.

Program poprowadzi znany dziennikarz, prezenter radiowy i producent Michał Figurski. Na “Temptation Island Polska” złoży się łącznie 12 odcinków, a pierwszy z nich zaszczyci nasze ekrany w środę 6 września, o godzinie 21:05. Emisja odbędzie się na antenie Polsatu.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska