“Doda. Dream Show” – o czym będzie program i kiedy premiera?

i

Autor: Telewizja Polsat “Doda. Dream Show” – o czym będzie program i kiedy premiera?

Programy rozrywkowe

Doda z nowym programem. Co już wiemy o “Doda. Dream Show” i na czym polega format?

2023-08-07 2:29

Było “12 kroków do miłości”, teraz czas na “Dream Show”. Dorota Rabczewska zaangażowała się w kolejny projekt Polsatu, który znacząco różnił się będzie od poprzednika. I odnotowała już pierwszy sukces! O co całe to halo? Tłumaczymy.

Doda to niezaprzeczalnie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jako osoba medialna cieszy się dużym uznaniem odbiorców, a przy okazji zgromadziła już doprawdy pokaźną grupę fanów. Tych z pewnością zainteresuje fakt, że już tej jesieni na antenie Polsatu będziemy mogli zajrzeć za kulisy jej życia zawodowego i zobaczyć, jak przygotowuje się do trasy koncertowej. Producenci zapowiadają dużo emocji, a nawet łez.

CZYTAJ TAKŻE: Nadchodzi kolejne randkowe show! “Temptation Island Polska” rozgrzeje widzów w jesienne wieczory?

“Doda. Dream Show” – o czym będzie program i kiedy premiera?

W trakcie programu będziemy obserwować Dodę w pracy, gdy przygotowywać się będzie do nadchodzących koncertów. Wraz z kamerzystami towarzyszyć jej będziemy w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, a także w hali, gdzie odbędzie się widowisko. Co więcej, usłyszmy wypowiedzi nie tylko samej Dody i jej współpracowników, lecz także najbliższych i wypowiedzi te nawet ona usłyszy dopiero w programie. Na pytanie o to, co zobaczymy w “Dream Show” główna zainteresowana odpowiedziała, że… tego nie wie nikt.

(…) to jest taka tykająca bomba. Nieujarzmiona. Myślę, że przede wszystkim prawdę, to jest clue. Na pewno będzie pokazana duża część mojego prywatnego życia domowego i przyjacielskiego. Bez tego ludzie nie zrozumieją, jak ważna jest energia, którą pozyskuję z tej strony, by móc na scenie dać z siebie wszystko.

Co ciekawe, program zaliczył już pierwszy sukces. Pierwsze dwa koncerty z rzeczonej trasy koncertowej odbędą się 7 i 8 października, a bilety na nie wyprzedały się w ciągu zaledwie dwóch godzin po ogłoszeniu przez Dodę sprzedaży w czasie konferencji na temat jesiennej ramówki Polsatu. Pozostałe daty ujawnione zostaną w pierwszym odcinku, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 4 września, o godz. 20:05. Całość liczyć będzie łącznie 8 odcinków, które ukazywać się będą co tydzień.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska