Zenek Martyniuk reprezentantem Polski na Eurowizji?! Te doniesienia załamią wielu Polaków...

i

Autor: AKPA

Zenek Martyniuk jakiego nie znacie! Król disco polo w nowej odsłonie! [WIDEO]

2022-03-28 17:55

Zenek Martyniuk z grupy Akcent nieraz zachwycił swoimi produkcjami. Numery takie jak "Przez Twe oczy zielone", "Rodzinny dom" czy "Pragnienie miłości" na dobre zapisały się w historii polskiego disco. Tym razem król disco polo idzie o krok dalej. Zmienia gatunek muzyczny i stawia na hit, który może porwać tłumy. Czym tym razem zaskoczy lider grupy Akcent? Przeczytaj!

"Przez Twe oczy zielone", "Rodzinny dom" czy "Pragnienie miłości" - to flagowe utwory grupy Akcent, które nieraz porwały publiczność do tańca. Wygląda na to, że do tego zestawienia może dołączyć kolejny numer. Nie jest to jednak totalna nowość, a odświeżona, nowa wersja, znanego przeboju sprzed lat. Zenek Martyniuk z grupy Akcent postanowił stworzyć własną aranżację hitu Czerwonych Gitar! "Niebo z moich stron", bo tak nazywa się ta piosenka, w coverze Zenka trafiła już do sieci. Fani nie szczędzą komentarzy!

Zenek śpiewa Czerwone Gitary! "Do Seweryna to jednak wiele brakuje"

"Niebo z moich stron", jakie znamy w oryginale z 1977 roku, dzięki Zenkowi Martyniukowi przeszło całkowitą metamorfozę. Lider grupy Akcent nagrał cover popularnego utworu, podbijając tym samym platformę YouTube. Zaledwie cztery dni od premiery, wersja Zenka ma już ponad 47 tysięcy wyświetleń. Fani nie szczędzą komentarzy. "Na to czekałem", "Super, przepiękny utwór!", "Zenku, szacun" - piszą zachwyceni najnowszą produkcją . Nie brakuje jednak komentarzy tych, którym nowa odsłona przeboju sprzed lat nie przypadła do gustu. "Profanacja", "Do Seweryna to jednak wiele brakuje" - piszą ci, co są po drugiej stronie barykady. Utwór w całości do wysłuchania poniżej.