Chcą poznać zdanie mieszkańców. Krośnieński magistrat zaprasza na konsultacje ws. parku na ul. Piastowskiej

i

Autor: Materiały prasowe/ UM Krosno

Chcą poznać zdanie mieszkańców. Krośnieński magistrat zaprasza na konsultacje ws. parku na ul. Piastowskiej

2022-03-17 13:52

Te w przestrzeni miasta zaplanowane są 28-go marca. Ich celem jest wypracowanie wspólnej koncepcji na zrewitalizowanie skweru przy ul. Piastowskiej. Na jej podstawie zaś opracowana ma zostać dokumentacja techniczna parku kieszonkowego.

Obecnie, mimo niewielkiego placu zabaw, park nie zachęca do spędzania w nim czasu. Znajdujące się w nim ławki i alejki są zniszczone, przydałyby się też nowe nasadzenia, które uzupełnią tamtejszy drzewostan.

Stąd też propozycja urzędników, by spotkać się na miejscu i przedyskutować z krośnianami pomysły na to, jak można skwer zagospodarować, by spełniał swoje zadanie, ciesząc przy tym oko mieszkańców.

Zapraszamy mieszkańców Krosna do udziału w Konsultacjach społecznych, które dotyczą realizacji zagospodarowania parku kieszonkowego przy ul. Piastowskiej w Krośnie. Ich celem jest wypracowanie, wspólnie z Mieszkańcami, koncepcji zagospodarowania terenu skweru, a następnie, na jej podstawie- opracowana dokumentacji technicznej parku kieszonkowego- mówi Joanna Sowa, rzecznik krośnieńskiego Urzędu.

Spotkanie zaplanowane jest w poniedziałek 28-go marca o godzinie 16. Oprócz tego, magistrat zachęca też do wypełnienia ankiety, do której link znaleźć można stronie miasta. Tam też dostępny jest numer telefonu, pod który można dzwonić w razie pytań i wątpliwości.

Finał Miss World
Posłuchaj o wartościach odżywczych orzechów ziemnych, czyli arachidowych. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Skróty młodzieżowe 2022 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 12
Co oznacza skrót BTW?
Źródło: Chcą poznać zdanie mieszkańców. Krośnieński magistrat zaprasza na konsultacje ws. parku na ul. Piastowskiej