Kolejne spotkanie Rzeszowskiej Akademii Komiksu. Co w rozkładzie?

i

Autor: Pixabay

Kolejne spotkanie Rzeszowskiej Akademii Komiksu. Co w rozkładzie?

2022-01-28 16:26

To będzie nie lada gratka dla miłośników komiksów. Już jutro wszyscy fani rysunkowych historii będą mogli wziąć udział kolejnej Rzeszowskiej Akademii Komiksu w Wojewódzkim Domu Kultury. W programie masa atrakcji dla komiksowych geek’ów. Sprawdźcie sami.

W planie masa atrakcji! Na początek panel fanów komiksów, a w nim pełno rozmów z twórcami dotyczących wszystkich aspektów za jakie można pokochać rysowane opowieści. Będzie można pogadać o najnowszych książkowych odkryciach, wymienić się zbiorami, lub poznać lokalnych twórców, którzy tłumaczą na język polski znane na całym świecie dzieła.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. W mieście powstanie kolejny psi park. Wiemy gdzie!

Na deser spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen

Na deser to, na co wszyscy fani mieczy świetlnych czekają, czyli ogromna dyskusja o najnowszych produkcjach spod szyldu Gwiezdnych Wojen. Jest nawet szansa na to, że najwięksi fani serii będą mogli zmierzyć się ze sobą w małym quizie wiedzy o odległej galaktyce, więc warto sobie przypomnieć jak nazywał się statek Hana Solo, lub czyim ojcem był Lord Vader. I nie ważne czy jesteś fanem jasnej strony, czy pogrążyła cię ciemna strona mocy. Każdy może przyjść i pobawić się z innymi fanami ukochanego uniwersum.

Zaraz potem, sale audiowizualną na II-gim piętrze WDK przejmą fani anime i mangi. Na wszystkie spotkania wejdziecie za free.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.01.2022
Źródło: Kolejne spotkanie Rzeszowskiej Akademii Komiksu. Co w rozkładzie?