Najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce. Kryją okropne historie [ZDJĘCIA]

2022-05-06 11:47 A.I

Najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce kryją okropne historie. To miejsca, w których dochodziło do mordów, albo niewyjaśnionych zaginięć. Do tej pory kilku spraw nie wyjaśniono, np. zaginięcie grupy studentów w lesie w Witkowicach. Przygotowaliśmy zestawienie kilku miejsc, które najlepiej trzymać się z dala!

Miejsca, które kryją w sobie mroczne tajemnice ciekawią ludzi nie od dziś. Opuszczone budynki, lasy, mroczne ruiny skrywają często okropne tajemnice. Niektórzy z nas trzymają się z dala od tych miejsc, a inni wręcz przeciwnie. Są wśród nas osoby, które mimo zapewnień chcą przekonać się na własnej skórze, czy lokalne legendy mają w sobie ziarno prawdy. W naszym zestawieniu znajdziesz kilka nawiedzonych miejsc w Polsce, które najlepiej omijać szerokim łukiem!

Niewyjaśnione sprawy. Zaginięcie studentów w Witkowicach

Miejska legenda głosi, że grupa 9 studentów z Krakowa wybrała się do lasu w Witkowicach, gdzie świętowali rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Tam mieli rozbić małe obozowisko i imprezować.

Mieszkający na skraju lasu mężczyzna miał być ostatnia osobą, która widziała wchodzącą do lasu grupę młodych osób. Mężczyzna ostrzegł ich, że jest to niebezpiecznie miejsce, gdzie nie powinno się przebywać. Aż 9 osób zaginęło bez śladów. Policja, która podjęła sprawę nie odnalazła studentów. Rodziny zaginionych nie chciały się pogodzić z utratą bliskich i zatrudniły detektywów. To również nie wniosło nic do sprawy.

Pancerna przeprawa w Żurawicy. Pierwszy bieg przeszkodowy w okolicach Przemyśla
Źródło: Najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce. Kryją okropne historie [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają