O której godzinie Fame MMA 16? Kiedy się zaczyna Fame MMA 5.11.2022?

i

Autor: FAME MMA O której godzinie Fame MMA 16? Kiedy się zaczyna Fame MMA 5.11.2022?

O której godzinie Fame MMA 16? Kiedy się zaczyna Fame MMA 5.11.2022?

2022-11-05 16:47

Godzina Fame MMA 16 powinna zostać ustawiona, jako przypomnienie w telefonie. Nie możecie przegapić najbardziej elektryzujących pojedynków, a ich głównymi bohaterami będą topowe gwiazdy internetu. W walce wieczoru Marcin Dubiel zawalczy z Mateuszem Trombą Trąbką, a w co-main evencie Robert Pasut będzie chciał pokonać Jacka Murańskiego. O której godzinie oglądać Fame MMA 16? Kiedy zaczyna się pierwsza walka na gali w Gliwicach 5 listopada 2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. O której godzinie Fame MMA 16? 
  2. Fame MMA 16 - o której pierwsza walka?

O której godzinie Fame MMA 16? Kiedy się zaczyna Fame MMA 5.11.2022? Początek ostatniej gali w 2022 roku obejrzą wszyscy, którzy chcą poznać opinie Wojtka Goli czy Michała Boxdela Barona. Współautorzy pomysłu, czyli organizowania walk popularnych osobistości opowiedzą o swoich przewidywaniach i być może przedstawią plany na 2023 rok. Godzina Fame MMA 16 jest arcyważna ze względu na najbardziej hitowe pojedynki. Tych zdecydowanie nie brakuje! Karta walk Fame MMA 16 to chociażby starcie Roberta Pasuta z Jackiem Murańskim. Twórca kanału AbstrachujeTV ma za sobą pojedynek w debiucie. Zwyciężył z Japczanem po zaciętym pojedynku. Internautów elektryzuje także pojedynek pomiędzy dwiema wielkimi gwiazdami świata YouTube. Marcin Dubiel kilka tygodni po morderczej i męczącej walce z Kacprem Błońskim na zasadach no-limit zmierzy się z Mateuszem Trąbką.

Kolejność walk Fame MMA 16 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

O której godzinie Fame MMA 16? 

Godzina Fame MMA 16 wzbudza ciekawość również ze względu na inne elektryzujące starcia. Patryk Bandurski debiutując zamierza wysoko postawić poprzeczkę doświadczonemu Alanowi Kwiecińskiemu. Niespodziankę chce również sprawić Mariusz Słoński. Niewątpliwie jednak w pojedynku z Amadeuszem Roślikiem ma przed sobą arcytrudne zadanie. Przed nami gala, która może sporo namieszać w karierze walk MMA poszczególnych gwiazd. Fame MMA 16 live PPV rozpocznie się po godzinie 19:00. DeejayPallaside przepyta włodarzy i spróbuje przekonać ich, by ujawnili szczegóły Fame MMA 2023. 

Fame MMA 16 - o której pierwsza walka?

Pierwsza walka na Fame MMA 16 jest pojedynkiem debiutantów. Radosław Wiejski Koks Paszko zawalczy z Natanem Marconiem, wokół którego w ostatnich tygodniach było sporo kontrowersji. Te główne związane są z jego szybką utratą wagi i uzyskaniem imponującej muskulatury. Mimo wszystko to właśnie on jest faworytem tego starcia. Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia o 20:00, a 15 minut później powinniśmy obejrzeć pierwszą walkę.

Sonda
Kto z dwójki Wardęga - Murański powinien zostać w FAME MMA?