PPV Fame MMA 20 - TRANSMISJA. Fame MMA 10.02.2024 STREAM [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

i

Autor: FAME MMA / Facebook PPV Fame MMA 20 - TRANSMISJA. Fame MMA 10.02.2024 STREAM [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

FREAK-FIGHTY

PPV Fame MMA 20 - TRANSMISJA. Fame MMA 10.02.2024 STREAM [CENA, LINK, JAK WYKUPIĆ]

2024-02-10 11:53

PPV Fame MMA 20 - transmisja na żywo uświetni sobotni wieczór! Kibice, którzy wykupią licencję i dostęp do Fame MMA 20 live online zobaczą kilka pojedynków karty głównej, ale przede wszystkim emocjonujący turniej, w którym zawodnicy zawalczą o 1,5 mln złotych. Jak wykupić PPV Fame MMA 20? Ile kosztuje transmisja Fame MMA 20 live na żywo? Gdzie oglądać galę? Jak, w kilka kroków wykupić transmisję? Poznajcie odpowiedzi już teraz.

Spis treści

  1. PPV Fame MMA 20 - TRANSMISJA
  2. Fame MMA 10.02.2024 - STREAM, CENA
  3. PPV Fame MMA 20 - JAK WYKUPIĆ?

PPV Fame MMA 20 - transmisja będzie cieszyć się dużą popularnością i nie ma się co dziwić. Karta walk Fame MMA 20 zawiera kilkanaście elektryzujących pojedynków, które na długo zapiszą się w pamięci internautów. To gala wielkich powrotów! Najpierw do klatki powróci Norman Parke, który wskoczył w zastępstwo za Alana Kwiecińskiego. Jego rywalem jest Michał Pasternak, a samo starcie odbędzie się w formule MMA. Praktycznie na sam koniec gali zobaczymy pojedynek Michała Barona z Kasjuszem Życińskim. Ostatnie starcie zakończyło się pełną dominacją Don Kasjo. Teraz, odmieniony Boxdel, chce się zrehabilitować nie zostawiając żadnych szans swojemu przeciwnikowi. Oglądając stream Fame MMA 10.02.2024 będziecie świadkami turnieju, w którym udział weźmie osiem freak-fightowych gwiazd. Wśród nich Amadeusz Roślik, Maksymilian Wiewiórka czy Adrian Polański.

Baraże Euro 2024 - kiedy i z kim zagra Polska? Czy Polska zagra na Euro 2024?

Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA

PPV Fame MMA 20 - TRANSMISJA

Transmisja Fame MMA 20 na żywo będzie cieszyć się dużą popularnością, a co więcej sam stream może być oglądany przez rekordową liczbę osób. Mocna karta sprawia, że zainteresowanie galą jest duże, co najlepiej widać po liczbie oglądających konferencje czy spotkania Face2Face, a przede wszystkim po szybkości sprzedanych biletów. Wejściówki na galę rozeszły się w błyskawicznym tempie jeszcze zanim ujawniono kartę walk. Co ważne, transmisja Fame MMA 20 nie jest pokazana w telewizji. Co więcej, żadna platforma nie zdecydowała się wykupić praw do streamu. 

Fame MMA 10.02.2024 - STREAM, CENA

Stream Fame MMA 20 online można oglądać jedynie na stronie internetowej federacji. Cena PPV Fame MMA 20 jest dokładnie taka sama, jak w przypadku gali Fame MMA Reborn i w najtańszej opcji wynosi 39,99 złotych. W zamian dostajecie transmisję z gali w jakości 720p, dostępną na waszym koncie przez 24 godziny po wydarzeniu. Fame MMA 20 live w pakiecie premium kosztuje 5 złotych więcej. W zamian dostajecie dostęp do gali w jakości full HD, a także dostęp przed 168 godzin po wydarzeniu. 

PPV Fame MMA 20 - JAK WYKUPIĆ?

Jak wykupić PPV Fame MMA 20? Osoby, które chciałyby po raz pierwszy wykupić dostęp do gali mogą poszukiwać dokładnej instrukcji. Możliwość wykupienia transmisji dostaniecie dopiero po tym, gdy założycie konto w serwisie Fame MMA TV. Musicie kliknąć "zaloguj" w prawym, górnym rogu, następnie przejść do zakładki "rejestracja". Później trzeba podać adres e-mail, a następnie hasło do serwisu Fame. Trzeba też podać imię, nazwisko, a także narodowość. Później powinniście przeczytać regulamin, wyrazić lub nie wyrażać zgody na wiadomości o charakterze marketingowym, a także potwierdzić przeczytanie regulaminu. Po poprawnym zalogowaniu, przed zakupem PPV Fame MMA 20 przetestujcie odtwarzacz. Jeśli wszystko działa poprawnie, musicie jeden z dwóch interesujących was pakietów.