Mariusz Wlazły chciał poznać kolegów z roku. Studentka pomyślała, że to fejk

2021-09-23 12:12 Dominika Bakura Róża Perszon
Gwiazdy WLAZŁY do Trefla
Autor: Marcin Gadomski Gwiazdy WLAZŁY do Trefla

Chciał poznać kolegów z roku - studentka pomyślała, że to... fejk. Mariusz Wlazły, mistrz świata z reprezentacją Polski siatkarzy z 2014 roku, rozpoczął studia na Uniwersytecie Gdańskim. Sportowiec chciał więc dołączyć do jednej z facebookowych grup przeznaczonej dla tzw. "pierwszoroczniaków". Niestety - studentka nie uwierzyła w jego tożsamość - nawet po tym, jak Wlazły przesłał jej swoje selfie.

Siatkarz próbował przekonać administratorkę co do swojej tożsamości, jednak pani Klaudia okazała się nieugięta.

"Myślałem, że moje zdjęcie, wysłane w tzw. real time coś wskóra. Niestety, nie wskórało"

– żartuje Mariusz Wlazły.

Siatkarz próbował przekonać administratorkę co do swojej tożsamości, jednak pani Klaudia okazała się nieugięta. – Studentka bardzo dobrze wykonuje swoją rolę. I tak, byle kogo do tej grupy na pewno nie wpuści – dodaje siatkarz.

Studentka skontaktowała się także z Treflem Gdańsk, w którym obecnie gra Mariusz Wlazły. Chciała ostrzec, że ktoś podszywa się pod ich zawodnika.

"Gdy dostaliśmy wiadomość od Klaudii, przyznajemy, parsknęliśmy śmiechem. Ale wielkie brawa dla niej za czujność. Szczególnie w czasach, gdzie wiele osób podszywa się pod sportowców, polityków. Oczywiście, napisaliśmy jej, że Mariusz faktycznie będzie studentem i w jego imieniu prosimy o dodanie go do grupy. Jak później się dowiedzieliśmy, Klaudia wysłała do Mariusza trzy, długie wiadomości z przeprosinami"

– zaznacza Justyna Gdowska, rzeczniczka Trefla Gdańsk.

Mariusz Wlazły od 1 października będzie studentem psychologii. Pierwszą koleżankę z uczelni - już zna. A właściwie pozna. – Klaudia przyjęła nasze zaproszenie na środową prezentację naszej drużyny w gdańskim Forum. Nie możemy doczekać się tego spotkania – konkluduje Gdowska.

Raport z anteny 23.09, godz.10
Źródło: Mariusz Wlazły chciał poznać kolegów z roku. Studentka pomyślała, że to "fejk" i nie uwierzyła!
Nasi Partnerzy polecają