Szalony turysta zaparkował wypożyczonym autem NA PLAŻY. Dostał niespodziankę od policji!

i

Autor: mat pras

Wjechał wypożyczonym autem NA PLAŻĘ! Dostał niespodziankę od policji

2021-07-02 13:49

Upał zdecydowanie robi swoje, ilość turystów też nie ułatwia zaparkowania nad morzem. A może by tak - wjechać na plażę? Jak pomyślał szalony kierowca wypożyczając samochód i tak też zrobił. Teraz czekają go nieprzyjemności. Jakie? Sprawdź poniżej!

Do incydentu doszło koło południa w czwartek (1 lipca). Kierowca wjechał wypożyczoną od firmy Panek toyotą i zakopał się w piasku. Postanowił więc zostawić auto z włączonym silnikiem i uciekł. O sprawie poinformował operator samochodów.

"Wiemy, że wakacje się dopiero zaczęły, a każdy jest spragniony opalania i chłodnej kąpieli w Bałtyku.. Ale żeby wjeżdżać Pankiem między turystów na plażę we Władysławowie to chyba lekka przesada, nie?"

Czytamy na facebookowym profilu Panek - CarSharing, którego auto stanęło niemalże na środku plaży nad Bałtykiem. Na taki pomysł wpadł jeden szalony mirowca, a teraz czekają go nieprzyjemne konsekwencje. Czy dla takie widoki zza szyby auta było warto? 

"Klient zostanie oczywiście obciążony kwotą wyciągania auta, karą złamania regulaminu oraz otrzyma prezent od policji" - czytamy w poście 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021
Źródło: Wjechał wypożyczonym autem NA PLAŻĘ! Dostał niespodziankę od policji