Jest zgoda. Na Paluchu stanie nowy oddział psiej geriatrii

i

Autor: fot. Pexels / pixabay.com, CC0 Creative Commons

Jest zgoda. Na Paluchu stanie nowy oddział psiej geriatrii

2021-06-30 18:52

Zarządca lotniska Chopina wydał zgodę na rozbudowę schroniska o 0,7 ha. Zagwarantował też, że nie wypowie umowy schronisku co najmniej do 2027 roku. Sprawdź, jakie wygody przewidziano dla czworonogów.

Raport z anteny 30.06, godz.10

Na Paluchu powstanie nowy oddział psiej geriatrii

Na nową siedzibę psiej geriatrii składają się miejsca dziennego pobytu z możliwością wygrodzenia wewnętrznych boksów. Z każdej sali będzie wyjście na taras. - Każda sala będzie mieć zewnętrzny wybieg, zwierzaki w każdej chwili będą mogły wyjść i zobaczyć, co dzieje się dookoła - tłumaczy dyrektor Palucha Henryk Strzelczyk.

Czytaj także: Zmiany w ruchu w okolicach Dworca Zachodniego. Co się zmieni?

Po drugiej stronie znajdą się wybiegi z trawą oraz wspólne podwórko. - Tam psi seniorzy będą mogli odpoczywać. Dla tego obiektu stworzymy też podwórko oddzielone od części parkowej zieloną ścianą. Zwierzęta będą mogły czuć się tam jak u siebie, ale liczymy, że to nie powstrzyma chętnych przed adopcją psiego seniora - dodaje Strzelczyk.

Geriatria ma być gotowa już za rok.

Gwara policyjna. Czy dogadałbyś się z policją? Sprawdź!

Pytanie 1 z 14
"Czekolada" w slangu policyjnym to:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Jest zgoda. Na Paluchu stanie nowy oddział psiej geriatrii