Stop Cham Warszawa

i

Autor: Screen YouTube Stop Cham Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UCgS7hePul99bDcP7dkmNM2A Stop Cham Warszawa

Pasażerowie wychodzą wprost na zaparkowane auta - "patologia na przystanku" w Warszawie

2021-07-07 15:46

Chodnik nie to nie parking! Mimo to kierujący i kierujące samochodami notorycznie stawiają tam swoje auta. Przykłady takiego zachowania widać na nagraniu, które niedawno trafiło do sieci. Znajdziecie je w naszym artykule.

Parkowanie na chodniku - niestety przykłady takiego zachowania można w Warszawie spotkać niemal na każdym kroku. Kierowcy zostawiają auta w miejscu przeznaczonym dla pieszych. Nie zadają sobie przy tym pytania o to, czy blokują przejście lub niszczą nawierzchnię. W skrajnych przypadkach wygląda to tak, jak na wideo z kanału Stop Cham Warszawa, które niedawno trafiło do sieci. Widać na nim samochody zaparkowane tuż przy przystanku autobusowym. Auta stoją tak blisko, że pasażerowie opuszczający autobus wychodzą wprost na nie! Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca w stolicy. Bulwersujące nagranie znajdziecie w dalszej części artykułu.

Budowa metra w Warszawie

Auta co chwilę parkowały na chodniku przy przystanku Wiatraczna 022

Wideo Stop Cham Warszawa nagrane zostało w pobliżu przystanku Wiatraczna 022. Szokuje szczególnie moment, w którym pasażerowie wychodzą z autobusu i ledwo mogę się zmieścić między samochodami. Autorzy nagrania twierdzą, że parkowanie na chodniku to coś, co bezwzględnie zgłaszają straży miejskiej. Wideo zamieszczamy poniżej.

Źródło: Pasażerowie wychodzą wprost na zaparkowane auta - "patologia na przystanku" w Warszawie