High League 4 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream High League 17.09.2022 live?

i

Autor: High League High League 4 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream High League 17.09.2022 live?

High League 4 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream High League 17.09.2022 live?

2022-09-17 18:21

Transmisje High League 4 live PPV obejrzyjcie w barach, plenerze ze znajomymi, czy chociażby w domowym zaciszu. Gdzie kupić High League 4 PPV? Jaka jest cena transmisji High League 4 live? Czy gala High League 4 online za darmo będzie udostępniona? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście. Podrzucamy je w jednym miejscu

Spis treści

  1. High League 4 LIVE PPV: CENA
  2. High League 4 LIVE PPV: gdzie oglądać?

High League 4 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream High League 17.09.2022 live? To banalnie proste, więc podrzucamy garść szczegółów na naszej stronie. Osoby, które chcą oglądać High League 4 na żywo wiedzą, jak ważna to gala. W głównym pojedynku, o pas wagi muszej kategorii kobiet, zmierzą się najsłynniejsze polskie influencerki, Natalia Natsu Karczmarczyk i Lexy Chaplin. To uczestniczki największych internetowych projektów i prawdziwe gwiazdy social mediów. W klatce skonfrontują się już po raz drugi. Rewanżowy pojedynek będzie miał status mistrzowski! Transmisja High League 4 live jest również ważna z powodu debiutu Artura Szpilki. Szpila, który jest jednym z najpopularniejszych polskich wojowników i najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej, stanie przed ogromnym wyzwaniem w MMA! Jego rywalem będzie nieobliczalny streetfighter, Denis Bad Boy Załęcki.

Wyniki High League 4 - kto wygrał 17.09.2022? WYNIKI walk NA ŻYWO

Szpilki spiewają "Jesteś Szalona" zespołu Boys - tylko w VOX FM

High League 4 LIVE PPV: CENA

Ile kosztuje PPV High League 4? Cena wydaje się być adekwatna do show, jakie zobaczą internauci. Organizatorzy zdecydowali, że w karcie znajdzie się dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. PPV dostępne jest na HighLive.TV, w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium. Ten tańszy to koszt od 34,99 PLN. Droższy natomiast kosztuje od 39,99 PLN.

High League 4 LIVE PPV: gdzie oglądać?

PPV High League 4 można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje - PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). Na galę HIGH League 4 dostępne są również licencje grupowe - przeznaczone dla restauracji, barów i innych obiektów.

High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, WYNIKI, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2022?

Sonda
Czyją walkę chcielibyście zobaczyć na High League 5?