Luis Enrique, trener Hiszpanii

i

Autor: PAP / EPA Luis Enrique, trener Hiszpanii

Polacy mają ogromną szansę na zwycięstwo z Hiszpanami - TEN CZYNNIK daje nam przewagę!

2021-06-18 14:29

W sobotę, 19 czerwca, czeka nas prawdopodobnie najważniejszy mecz fazy grupowej EURO 2021. Biało-Czerwoni zmierzą się Hiszpanami, mistrzami Świata z 2010 roku i trzykrotnymi mistrzami Europy. Choć to oni są faworytami spotkania, Polacy mają dużą szansę na zwycięstwo. Dowiedzcie się, jaką przewagę muszą wykorzystać nasi zawodnicy, by wygrać.

Mecz Polska - Hiszpania 19.06 to drugie spotkanie Biało-Czerwonych na EURO 2021 (oficjalnie EURO 2021). Wszystko wskazuje na to, że to starcie zadecyduje o naszym dalszym udziale w piłkarskich mistrzostwach Europy. Po przegranej ze Słowacją Polacy znaleźli się bowiem w bardzo niekorzystnej sytuacji. Porażka z Hiszpanami oznaczałaby koniec marzeń o wyjściu z grupy. Za faworytów meczu Polska - Hiszpania uważa się oczywiście piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpanie to jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji futbolowych na Świecie. Na koncie mają zwycięstwo w Mundialu 2010, trzy triumfy w EURO (1964, 2008, 2012) i olimpijskie złoto z 1992 roku. Roberta Lewandowskiego i resztę biało-czerwonej reprezentacji czeka trudny mecz. Wynik może być jednak inny, niż przewidywania ekspertów. Polacy mogą bowiem wykorzystać przewagę, którą mają dziś nad Hiszpanami. W dalszej części artykułu dowiecie się, co osłabia pozycję naszych przeciwników.

SMUTNE HISZPANKI I MNÓSTWO POLICJI. Jesteśmy w SEWILLI!

Hiszpanie mieli utrudnione przygotowania!

Mecz Polska - Hiszpania może się zakończyć zwycięstwem podopiecznych Paulo Sousy, jeśli Polacy zdołają wykorzystać swoją przewagę. O co chodzi? To proste! Regularne treningi i żadnych problemów w kadrze. Podczas, gdy Biało-Czerwoni przygotowywali formę, Hiszpanie musieli się mierzyć z kryzysem wywołanym w ich szeregach przez koronawirusa.

Problemy Hiszpanów zaczęły się tuż przed rozpoczęciem EURO 2021, kiedy to testy na obecność koronawirusa dały pozytywny wynik u kilku zawodników. Zakażenie wykryto najpierw u kapitana drużyny, Sergio Busquetsa. Później wirusa stwierdzono u Diego Llorente, ale przy kolejnym badaniu wynik był negatywny. Dziś wszyscy zawodnicy, włącznie z wymienionymi, są już do dyspozycji trenera Luisa Enrique. Nie ulega jednak wątpliwości, że zamieszanie wywołane przez koronawirusa zaburzyło rytm przygotowań do spotkań na EURO 2021. Treningi Hiszpanii na pewno nie przebiegały tak, jak chcieliby tego sami zawodnicy. Jeśli na boisku nie będą mogli się przez to "zgrać", Polacy postarają się wykorzystać przewagę. Szanse na zwycięstwo mamy więc duże! Trzymajmy kciuki za reprezentację Polski!

Źródło: Polacy mają ogromną szansę na zwycięstwo z Hiszpanami - TEN CZYNNIK daje nam przewagę!