RAPORT Z ANTENY 26.02.21: czy Polska zatrzyma Koronawirusa? Prezes PiS przekonuje: 'musimy zrobić wszystko'

2021-02-26 10:13 a.d.
Tarnowska policja KONTROLUJE przestrzeganie obostrzeń. Ile osób dostało mandat za brak maseczki?
Autor: Mammiya/cc0/pixabay Tarnowscy policjanci łącznie wystawili mandaty na kwotę przekraczającą 2500 złotych.

Musimy robić wszystko, nawet za cenę daleko idących samoograniczeń, żeby zachować jedność - przekonuje prezes PiS. Jego zdaniem, Polska jest w trudniej sytuacji ze względu na pandemię, ale pomóc jej może właśnie Zjednoczona Prawica. Więcej informacji przeczytacie w dzisiejszym raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 26.02.21: zjedzie z Kasprowego Wierchu na wózku inwalidzkim!
  2. RAPORT Z ANTENY 26.02.21: tragedia na Podkarpaciu

RAPORT Z ANTENY 26.02.21: czy Polska zatrzyma Koronawirusa? Prezes PiS przekonuje: 'musimy zrobić wszystko'. Każdy, kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce. Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie konfliktu w koalicji rządzącej. Musimy robić wszystko, nawet za cenę daleko idących samoograniczeń, żeby zachować jedność - przekonuje prezes PiS. Jego zdaniem, Polska jest w trudniej sytuacji ze względu na pandemię, ale pomóc jej może właśnie Zjednoczona Prawica.

 

RAPORT Z ANTENY 26.02.21: zjedzie z Kasprowego Wierchu na wózku inwalidzkim!

Dzięki wolontariuszom fundacji "W góry serca" już jutro będzie mógł zdobyć Kasprowy Wierch, z którego później zjedzie na nartach. Pomoże w tym specjalny wózek, który umożliwia osobom niepełnosprawnym poruszanie się właśnie po terenie górskim.

RAPORT Z ANTENY 26.02.21: tragedia na Podkarpaciu

Tragedia na Podkarpaciu. W jednym z domów w Dąbrówce tlenkiem węgla zatruła się szesnastoletnia dziewczyna. Mimo reanimacji, służbom nie udało się uratować nastolatki. Od początku października na Podkarpaciu tlenkiem węgla śmiertelni zatruły się trzy osoby, blisko 70ąt trafiło do szpitali.

Więcej informacji znajdziecie oczywiście w naszym WIDEO!

Raport z anteny 26.02, godz.10
Sonda
Czy odważyłbyś/odważyłabyś się na ślub z nieznaną dotąd osobą?
Nasi Partnerzy polecają