Targi Ślubne na Stadionie PGE Narodowym

Targi ślubne Wedding na Stadionie PGE Narodowym/fot. mat. pras.

03-11-2015

Targi Ślubne na Stadionie PGE Narodowym

Planujesz ślub? Brakuje Ci pomysłów i inspiracji? Nie może Cię zabraknąć na największych i najlepszych targach ślubnych w Polsce!

Kolejna odsłona największych targów ślubnych organizowanych przez magazyn Wedding.
Nikt nie chce tracić czasu na nudne i sztampowe oferty, które powieliło już tysiące par. Dla tych, którzy szukają inspiracji i rewolucyjnych pomysłów swoje podwoje otwierają największe w Polsce

TARGI ŚLUBNE WEDDING - to właśnie tam kreują się trendy ślubne na 2016 r. Przychodząc na Stadion PGE Narodowy 28 i 29 listopada zorganizujesz swój najpiękniejszy DZIEŃ – dzień ślubu. Odwiedzających powitają eleganckie i przestronne wnętrza oraz 150 najlepszych wystawców z Polski i z zagranicy, w tym ekskluzywne marki obecne wyłącznie na naszej imprezie targowej.

Organizatorom - wydawcy prestiżowego magazynu "Wedding" o tematyce ślubnej, przyświecało założenie - zero nudy i banału a 100% elegancji i profesjonalizmu. Dlatego też w ostatni weekend listopada Stadion PGE Narodowy zamieni się w centrum światowego stylu i glamour'u, gdzie w szampańskiej atmosferze przyszłe młode pary wezmą udział w warsztatach, otrzymają cenne porady od najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach - wedding plannerów, florystów, mistrzów jubilerskich, skorzystają bezpłatnie z usług topowych wizażystów i fryzjerów, a także obejrzą kilkanaście pokazów mody ślubnej najlepszych projektantów i domów mody. Będą zjawiskowe suknie ślubne rodem z Hollywood, szalone kreacje dla panien młodych ceniących nowatorskie podejście jak i propozycji dla druhen oraz gości weselnych.

Nie zabraknie także propozycji dla panów. Pokazy z udziałem pięknych modelek poprowadzi wzór męskości i elegancji, Mister Polski - Rafał Maślak To nie koniec atrakcji!

Premierowy i jedyny w Polsce pokaz kolekcji sukien ślubnych znany duetu polskich projektantów Paprocki&Brzozowski! paprocki&brzozowski

Widowiskowe pokazy malowania piaskiem w wykonaniu zwyciężczyni programu "Mam Talent" Tatiany Galitsyny i jej zespołu!
pokaz mody
targi ślubne
targi ślubne narodowy
wedding