Etna dotrzymała słowa. Znalazła miejsce na urlop

Etna dotrzymała słowa. Znalazła miejsce na urlop/Instagram.com/etnamusicofficial

03-12-2019

Etna dotrzymała słowa. Znalazła miejsce na urlop

Etna czyli Joanna Kaczanowska zapowiedziała, że nie odpuści i jak zapowiadała tak zrobiła. Popularna wokalistka disco polo w miniony weekend miała wylecieć na wymarzone wakacje, ale ze względu na rodzinę postanowiła zmienić plany. Dokąd się udała?

Zenek Martyniuk na planie. Film o królu disco polo w przyszłym roku

 

Etna dotrzymała słowa. Znalazła miejsce na urlop

W niedzielę, 1 grudnia Etna miała polecieć do Izraela, ale ze względu na niebezpieczną sytuacje w tym kraju postanowiła zrezygnować z biletów, o czym pisaliśmy tutaj.  Wokalistka znana z takich gitów jak np. Przytulajka obiecała sobie i fanom, że nie zrezygnuje z wypoczynku i znajdzie nowe miejsce na urlop. Padło na Maltę! Wokalistka zabrała ze sobą mamę. „ Poprzednio zawiozłam Ją do Chin 🛬🛫 Jestem Jej bardzo wdzięczna za ogromną wieloletnią pomoc w opiece nad moimi dziećmi ❤ to Ona , niezależnie od tego, czy moje pociechy miały gorączkę, czy ospę, czy grypę żołądkową 😱 czy najzwyczajniej w świecie były niegrzeczne, kapryśne, ZAWSZE się nimi opiekowała, abym ja mogła przemierzać tysiące kilometrów i zarobić na chleb" - napisała Etna z pozdrowieniami z Malty. Życzymy  udanego wypoczynku! 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etna jest ... na Malcie 🤪🤩🤗☺ nieopodal Sycylii, ale że Etna na Etnie była 2 lata temu, zatem intensywnie zwiedzać będę Maltę. Po falstarcie do Izraela 🙄 stwierdziłam, że muszę zabrać gdzieś w zamian moją Mamę. Poprzednio zawiozłam Ją do Chin 🛬🛫 Jestem Jej bardzo wdzięczna za ogromną wieloletnią pomoc w opiece nad moimi dziećmi ❤ to Ona , niezależnie od tego, czy moje pociechy miały gorączkę, czy ospę, czy grypę żołądkową 😱 czy najzwyczajniej w świecie były niegrzeczne, kapryśne, ZAWSZE się nimi opiekowała, abym ja mogła przemierzać tysiące kilometrów i zarobić na chleb . Mój sukces jest składową pracy 3 osób: mojej osoby, mojej Mamy i mego Męża. Za to jestem Im bardzo wdzięczna! Dlatego Mamę zabrałam na Maltę, a mąż został, by opiekować się synkiem 😁😉 Przesyłam Wam pozdrowienia z pięknej Malty 🤗

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

disco polo
Etna
Joanna Kaczanowska