Top Man „Serce dla Ciebie”. Debiutancki singiel przedpremierowo w VOX FM!

Top Man „Serce dla Ciebie”. Debiutancki singiel przedpremierowo w VOX FM!/materiały prasowe/Fabryka Przebojów Noizz Bros

24-02-2020

Top Man „Serce dla Ciebie”. Debiutancki singiel przedpremierowo w VOX FM!

Serce dla Ciebie” to debiutancki singiel Top Mana. Pod takim pseudonimem artystycznym swoją karierę w świecie muzyki tanecznej rozpoczyna Mateusz Jakubiec. Za singiel odpowiadają dobrze znani w świecie disco polo producenci takich hitów, jak np. „Mama ostrzegała” zespołu Daj To Głośniej. Piosenkę pod tytułem „Serce dla Ciebie” jeszcze przed premierą będzie można usłyszeć tylko w VOX FM!

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pozuje w bieliźnie. Nie wszystkim się to podoba


Top Man „Serce dla Ciebie”. Debiutancki singiel przedpremierowo w VOX FM!

Top Man urodził się w Rudzie Śląskiej i mieszka na Śląsku. Gra na gitarze, organach (przez 10 lat był kościelnym organistą) i fortepianie. Teraz uczy się gry na saksofonie i studiuje psychologię.  25 latek właśnie debiutuje na scenie polskiej muzyki tanecznej. Singiel pod tytułem „Serce dla Ciebie” to dzieło znanego duetu producenckiego Fabryki Przebojów Noizz Bros  -  Łukasza Sienickiego i Marcina Książaka (autorów i producentów piosenek m.in. Daj To Głośniej – Mama Ostrzegała, Top Girls – Co ty mi dasz, Top Girls – Mleczko, Jorrgus – Gdzie jesteś Ty). Premiera kawałka  wraz z teledyskiem zaplanowana jest na 26 lutego. Jednak pierwszy raz „Serce dla Ciebie” Top Mana będzie można usłyszeć w VOX FM już 25 lutego po 18:00.


VOX FM
Top Man
Serce dla Ciebie
Mateusz Jakubiec