Popularny wokalista ostro o Polakach. Maciej Smoliński napisał, co myśli

Popularny wokalista ostro o Polakach. Maciej Smoliński napisał, co myśli/Instagram.com/maciej_smolinski

31-03-2020

Popularny wokalista ostro o Polakach. Maciej Smoliński napisał, co myśli

W czasie pandemii koronawirusa i kolejnych obostrzeń, które wprowadza rząd jednym z najczęściej powtarzanych apeli jest ten o nie wychodzeniu z domu. Do tej trudnej sytuacji dostosowują się także gwiazdy disco polo, które  do tej pory mnóstwo koncertowały. Jedną z nich jest Maciej Smoliński. Wokalista był ostatnio świadkiem nieodpowiedzialnego zachowania Polaków i postanowił napisać, co o tym myśli.

VOX FM z plejadą gwiazd w Twoim domu! Zobacz Najlepszy Koncert Świata - Na Kanapie!

Popularny wokalista ostro o Polakach. Maciej Smoliński napisał, co myśli

„Na terenie Grodziska Mazowieckiego i Milanówka trwa nieformalny „piknik rodzinny” i „rajd mazowiecki” na rowerach‼️‼️ Brakuje baloników i waty cukrowej. Nie rozumiem z czego wynika brak odpowiedzialności. Szczerze mówiąc, czuję się trochę oszukany‼️ Zostawiłem w aptece ponad 200 zł na środki zabezpieczające dla moich bliskich i dla mnie. Jestem w sklepie raz w tygodniu z maską na twarzy i gumowych rękawiczkach. Robię wszystko aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i mojego otoczenia. Czy na prawdę w Polsce potrzebne jest 1000 zgonów dziennie aby ktoś się ogarnął i dał przykład swoim dzieciom. Jestem załamany brakiem odpowiedzialności”- napisał Maciej Smoliński na swoim fanpage’u na Facebooku. Wokalista znany m.in. z takich piosenek, jak np. „Ile bym dał” dostał pełne wsparcie fanów, którzy chwalą odpowiedzialność artysty. My również apelujemy, nie narażajcie siebie i innych. Zostańcie w domu z VOX FM!

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pewnie dziś pakowałby swoją walizkę i trenował przed moim koncertem. Nikt z organizatorów @polskagalaholandia nie planował, że świat będzie w takim miejscu i z tak ogromny poczuciem strachu, które posiadamy. Granice między krajami są o wiele bardziej dosłowne. Mamy też granice międzyludzkie, zalecane jako bezpieczne dla zdrowia. Nie spotkamy się jutro na scenie w Rotterdamie, ale wierzę, że co się odwlecze to nie uciecze. Zaśpiewam dla Was za rok🎵 Mam nadzieję, że wszyscy będziemy zbudowani o doświadczenie, które nas wzmocni i pozwoli doceniać jeszcze bardziej to co mamy🤞❤️ uściski dla Polonii z całego świata. Dużo zdrowia ‼️ foto. @asiaapstryka #singer #maciejsmoliński #polskichlopak #polishboy #ilebymdal #nafali #narudo

Post udostępniony przez Maciej Smoliński (@maciej_smolinski)

maciej smoliński
koronawirus