Gdyby nie pandemia, mogłoby się nie udać. Etna dzieli się z fanami nowa pasją!

Gdyby nie pandemia, mogłoby się nie udać. Etna dzieli się z fanami nowa pasją!/Instagram.com/etnamusicofficial

13-09-2020

Gdyby nie pandemia, mogłoby się nie udać. Etna dzieli się z fanami nowa pasją!

Joanna Kaczanowska znana fanom disco polo jako Etna, to jedna z tych wokalistek, które odnajdują spełnienie nie  tylko w muzyce. Oprócz śpiewania, Etna jest także zapaloną podróżniczką, a od niedawna także ogrodniczką!

Miły Pan „Hop Hop (Maniury)”. To pierwsza taka premiera, fani już znają słowa!

Gdyby nie pandemia, mogłoby się nie udać. Etna dzieli się z fanami nowa pasją!

Etna to jedna z najbardziej zapracowanych wokalistek disco polo. W ubiegłym sezonie gnała z jednego koncertu na drugi. Publiczność żywiołowo reagowała, gdy śpiewała takie piosenki, jak np. „Przytulajka” czy „Królewna”. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa Etna prawie nie występuje przed publicznością, ale udowadnia, że ten czas można znakomicie wykorzystać. Piosenkarka odkryła nową pasję i pochwaliła się tym na Instagramie. „Aby nie zwariować w czasie bezrobocia scenicznego z powodu #pandemia, bawię się w #ogrodnictwo (pis.oryg.)” – pisze Etna i dodaje „ Gdybym cały sezon koncertowy jeździła tysiące kilometrów po Polsce, w życiu nie miałabym czasu na ogród, a tu proszę. Co myślicie o mojej nowej pasji? Dam radę?”. Jesteśmy pewni, że Etna poradzi sobie z tym śpiewająco! 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przedstawiam Wam moją nową pasję 🤩🤩🤩 #ogród 🌺🥀🌹🏵🌸💐 Aby nie zwariować w czasie bezrobocia scenicznego z powodu #pandemia , bawię się w #ogrodnictwo Najlepsze jest to, że wszystkie rośliny kupowałam online, przyjeżdżały do mnie z drugiego końca Polski, zapakowane starannie, by nie uszkodziły się podczas transportu. Zatem mam #ogródwpudełku Nigdy wcześniej nie miałam ogrodu, więc długa nauka przede mną, ale jakże ciekawa, piękna, kolorowa, kreatywna👍 moje pierwsze osiągnięcie to te oto świdry 😉 pierwszy raz w życiu miałam w dłoni nożyce akumulatorowe i wycięłam pospolite żywotniki w #topiary 💪 cięłam z takim samym Nowicjuszem, jak ja. Powiedział: "Pani Joanno, Pani pierwsza tnie" , zapytałam:"dlaczego?", odpowiedział: "bo to Pani drzewka i jak coś będzie nie tak, to nie będzie na mnie" 😄😂 I tak trochę ja, trochę On i są świdry! Chyba całkiem niezłe 🤷‍♀️😊 W życiu porażki, problemy, trudne sytuacje traktuję jako trampolinę do sukcesu, czegoś nowego, lepszego. Tak też było i w tym przypadku. Gdybym cały sezon koncertowy jeździła tysiące kilometrów po Polsce, w życiu nie miałabym czasu na #garden , a tu proszę 😄 Co myślicie o mojej nowej #pasja ? Dam radę ? 😉 _____________________________________ #etnamusicofficial #etna #etnawogrodzie #passion #ogrodoweinsiracje #jeszczelatowogrodzie #discopolo #bestoftheday #instagirl #praceogrodowe #pracewogrodzie #gardendesign #gardeninspiration #summergarden #gardening #gardenlive #gardenlove #mójogród #mygarden

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

Etna
Joanna Kaczanowska