Love Island

Afera w Love Island 9! Mateusz i Nicole wylecą z programu? Co łączyło ich wcześniej?

2024-04-06 0:01

W Love Island 9 dużo się dzieje, jednak tego co wydarzy się 7 kwietnia nikt nie przewidział. Wygląda na to, że Nicole i Mateusz zataili przed produkcją coś bardzo ważnego. Co łączyło ich przed programem i czy za złamanie regulaminu wylecą z programu?

Zapowiedź niedzielnego (7 kwietnia) odcinka Love Island wzbudziła szok i wywołała masę pytań wśród widzów programu! "JUŻ W NIEDZIELĘ uczestnicy LOVE ISLAND WYSPA MIŁOŚCI  poniosą konsekwencję za złamanie regulaminu!" - zapowiada produkcja programu. Wiadomo, że chodzi o Nicole i Mateusza. Karolina Gilon w kręgu ognia zapytała wprost, czy para zdecyduje się ujawnić swój sekret. Zarówno Nicole, jak i Mateusz nie chcą powiedzieć, o co tak naprawdę chodzi, jednak już z zapowiedzi dowiadujemy się, że to Dan postanowi ujawnić ich sekret.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Co łączyło Nicole i Mateusza przed Love Island 9?

Wszyscy fani randkowego show od razu zaczęli się zastanawiać o co może chodzić. Na pewno nie chodzi tu tylko o to, że ta dwójka znała się przed programem. Mateusz i Nicole przyznali to od razu, gdy dziewczyna zamieszkała w willi. Już wtedy było wiadomo, że oboje brali udział w jednym z odcinków projektu Goats.

Nieraz bywały sytuacje, że uczestnicy Love Island znali się przed programem i nigdy nie skutkowało to żadnymi poważnymi konsekwencjami. W ich sytuacji musi więc chodzić o coś więcej.

Love Island 9 - Kuba wkracza do willi. To znajomy Patrycji! Otrze jej łzy po akcji z Danem?

Nicole i Mateusz wylecą z Love Island 9?

Widzowie snują domysły. Najpewniej prawda okaże się bardzo prosta. Nicole i Mateusz albo spotykali się przed udziałem w show, albo dogadali się, że wspólnie zgłoszą się do programu, gdzie stworzą parę by dojść do finału. Jeżeli tak właśnie było to najpewniej para zostanie wyrzucona z programu za złamanie jego regulaminu. A co z pozostałymi uczestnikami? Wychodzi na to, że Dan znał prawdę. Czy też poniesie konsekwencje?

Tego dowiemy się już 7 kwietnia w nowym odcinku Love Island 9.