Angelika Żmijewska na planie Playboys! Szykuje się kolejna współpraca? (FOTO)

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska Angelika Żmijewska na planie Playboys! Szykuje się kolejna współpraca? (FOTO)

Disco polo

Angelika Żmijewska na planie Playboys! Szykuje się kolejna współpraca? (FOTO)

2023-09-06 19:52

Dziewczyny z Topky nagrały ostatnio wspólny utwór z Ronniem Ferrarim, który okazał się niemałym sukcesem. Czyżby szykowała się powtórka z rozrywki, ale w innej kolaboracji? A może Angelika Żmijewska sama zaliczy cameo w nowym klipie Playboys? Na jej Instagramie pojawiła się intrygująca relacja.

Angelika Żmijewska wciąż zaskakuje fanów. Ostatnio zapowiedziała udział we własnym programie TV, a teraz wrzuciła na Instagram nagranie… z planu nowego klipu Playboys. I choć w opisie twierdzi, że wpadła tam zjeść pizzę z Kubą (liderem zespołu), to sprawa wygląda obiecująco podejrzanie.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska zdradziła, jaka jest jej ulubiona piosenka. Niespodzianka - to wcale nie disco polo

Angelika Żmijewska na planie klipu Playboys – coś się szykuje?

Duety i (czasem bardzo niecodzienne) kolaboracje to w ostatnim czasie domena disco polo. Topky nagrały “Zatańcz ze mną” z Ronniem Ferrarim, Dawid Narożny zaśpiewał z AGBE, Marcin Miller z Tede, a Piękni i Młodzi Magdy Narożnej właśnie z Playboys. Czyżbyśmy teraz mieli doczekać się połączenia Topky x Playboys? To byłoby spełnienie marzeń wielu fanów.

Niestety na obecną chwilę są to wyłącznie spekulacje – stories Angeliki wskazuje, że była to jedynie towarzyska wizyta (ale nigdy nie mówcie nigdy!).

Angelika Żmijewska na planie klipu Playboys – coś się szykuje?

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska Angelika Żmijewska na planie klipu Playboys – coś się szykuje?

Playboys z nowym klipem – audiencja u “Króla” już w przyszłym tygodniu

Klip, na planie którego pojawiła się Angelika Żmijewska, to oczywiście ten, który przed kilkoma dniami zapowiedział Kuba Urbański. Teraz uchylił wreszcie rąbka tajemnicy i wiemy już, że nowy singiel nosi tytuł “Król” i ukaże się już 15 września. Czekamy z niecierpliwością!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"
VOX: torebkowe skarby