Angelika Żmijewska z zespołu Topky smaży się na wakacjach. Pokazała gorące filmy!

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

disco polo

Angelika Żmijewska z zespołu Topky zdradziła sekret swojej sylwetki! Ile waży piosenkarka?

2023-08-10 13:09

Angelika Żmijewska z zespołu Topky regularnie zachwyca w sieci fanów swoją sylwetką. Piosenkarka ma piękne ciało i nie wstydzi się go pokazywać. Efekty nie przychodzą jednak same. Wokalistka zdradziła ostatnio wielbicielom w sieci, jaki jest jej trik na świetny wygląd. Przy okazji podzieliła się informacją ile waży.

Szczere wyznanie Angeliki Żmijewskiej

Wokalistka zespołu Topky Angelika Żmijewska nie ma tajemnic przed swoimi fanami. Piosenkarka regularnie dzieli się z nimi informacjami nt. swojego życia. Wielbiciele artystki mogą oglądać na jej Instagramie m.in. zdjęcia i filmy z wakacji, koncertów oraz tego, jak spędza czas. Czasem Angelika ujawnia też bardziej szczegółowe wiadomości na przykład nt. jej miłości. Jakiś czas temu przekazała fanom, że nadal jest singielką, ale nie czuje się z tego powodu nieszczęśliwa. Ostatnio piosenkarka Topek na prośbę wielbicieli zdradziła natomiast kilka szczegółów nt. jej sylwetki. Jak udało się jej osiągnąć i utrzymać tak świetny wygląd? Okazuje się, że efekty nie przyszły same i trzeba było na nie trochę popracować. W dodatku w dobrym towarzystwie.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Angelika Żmijewska ujawnia sekret jej sylwetki

Wokalistka zespołu Topky jako jedną z podstaw jej znakomitego wyglądu na swoim story na Instagramie wskazała dobre geny. Jak jednak wiadomo, dobra genetyka to nie wszystko. Angelika zdradziła, że nad swoją sylwetką pracuje na siłowni. I odczuwa z tego od jakiegoś czasu większą frajdę, niż kiedyś. Przez wiele lat wokalistka raczej zmuszała się do treningów i rzadko na nie chodziła, bo wolała zajęcia taneczne. W pokochaniu siłowni pomogli jej znajomi. Bo to właśnie z nimi Angelika pojawia się na treningach. To jej motywacja, a i treningi są ciekawsze w kilka osób, niż w pojedynkę. W dodatku piosenkarka Topek może liczyć na różne podpowiedzi ws. ćwiczeń. Przy okazji wyznania nt. treningów gwiazda przekazała też fanom ile ma wzrostu oraz ile obecnie waży. Okazuje się, że Angelika ma 1,73 m wzrostu, a waży 57 kilogramów. Angelice życzmy kolejnych świetnych efektów na siłowni i treningów, które będą przyjemnością!

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim