Britney Spears zapłaci za prawników ojca? Jego prośba to szczyt bezczelności!

2021-04-01 15:00 AM
Britney Spears
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Britney Spears pozostaje w bardzo skomplikowanej relacji ze swoim ojcem. James Spears jest nie tylko jej tatą, ale także głównym konserwatorem, który sprawuje nad nią opiekę. Fani mają jednak podejrzenia, że relacja między nimi jest bardzo niezdrowa. Internauci się nie pomylili, bo prawnicy piosenkarki wnieśli wniosek do sądu chcąc odsunięcia jej ojca z funkcji kuratora.

Najwierniejsi fani i sama Britney Spears być może wkrótce odetchnie z ulgą. Wniosek o odsunięcie Jamesa Spears jest już w sądzie. To jednak nie koniec problemów piosenkarki. Czeka ją nie tylko sądowa batalia z ojcem, ale i zmierzenie się z jego coraz to nowszymi i zaskakującymi pomysłami.

James Spears właśnie pokazał jak bezczelny potrafi być. Ojciec amerykańskiej piosenkarki podobno poprosił ją o to, by opłaciła jego prawników! James podobno chce, by Britney zapłaciła około 2 milionów dolarów. Suma miałaby opłacić obronę Jamesa, który przecież razem z adwokatami stoi po przeciwnej stronie co jego córka.

Zagraniczne media mówią nawet, że sądowe koszty wynoszą 3 miliony dolarów, z czego 2 miliony dolarów poszłyby na opłacenie prawników.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Prośba Jamesa wydaje się być co najmniej dziwna i bezczelna. Sąd nie zatwierdził jeszcze prawnych dokumentów, jednak jeśli tak się stanie pieniądze na opłacenie prawników tak czy inaczej pochodziłyby z majątku Britney. Więc nawet bez pytania James zapłaciłby obronie pieniędzmi swojej córki…

Gdyby dokumenty zostały zatwierdzone przez sędziego, to pieniądze i tak pochodziłyby z majątku Britney, co oznacza, że w zasadzie ona będzie płacić prawnikom swojego ojca, aby walczyli z nią w sądzie. Wewnętrzny krąg Britney uważa, że jest to wygórowana kwota, o którą można prosić, zwłaszcza od kogoś, kto w tej chwili nie pracuje i oświadczył, że nie ma planów wznowienia kariery, dopóki jest pod kontrolą ojca.

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?

Rozprawa ma odbyć się już 27 kwietnia.

Myślicie, że Britney w końcu uwolni się od kurateli ojca?

Źródło: Britney Spears zapłaci za prawników ojca? Jego prośba to szczyt bezczelności!
Nasi Partnerzy polecają