Daria Marx i Kush Kush zapowiadają „NeverEnding story”. Będzie większy hit niż „Paranoia”?

i

Autor: Instagram.com/itsdariamarx Daria Marx i Kush Kush zapowiadają „NeverEnding story”. Będzie większy hit niż „Paranoia”?

Daria Marx i Kush Kush zapowiadają „Never Ending Story”. Będzie większy hit niż „Paranoia”?

2022-03-23 15:31

Daria Marx skutecznie podgrzewa atmosferę wokół premiery nowości pod tytułem „Never Ending Story”. Autorka hitu „Paranoia” pokazała fragment nowego teledysku. Wokalistka zaprosiła do współpracy didżejsko-producencki duet światowej sławy - Kush Kush. - „Przez te zapowiedzi coraz bardziej się nie mogę doczekać" - piszą zniecierpliwieni fani. Kiedy premiera najnowszej piosenki Darii?

„Ta sesja była wzmagająca, ale jestem z niej dumna i nie mogę czekać, żeby nie udostępnić” - napisała Daria Marx na Instagramie. Autorka hitu „Paranoia” pokazała fragment teledysku do swojej najnowszej piosenki pod tytułem „Never Ending Story”. Kawałek nagrała przy współpracy z Kush Kush. Producencki duet didżejski zyskał sławę dzięki nowoczesnym reinterpretacjom światowych hitów takich, jak m.in. „I’m Blue”. Kush Kush nigdy nie pokazują twarzy, występują w maskach królików i nikt nie zna ich imion. Wieść o współpracy tajemniczego duetu z Darią Marx, a także fragment teledysku sprawiły, że fani nie mogą doczekać się nowości.

ZOBACZ TEŻ: Awantura w Pierwszej Zmianie VOX FM. Daria wyszła ze studia trzaskając drzwiami!

- Dawaj już tego bopa gwiazdo!!

- Przez te zapowiedzi coraz bardziej się nie mogę doczekać.

- Dobraaaaa dawaj już, doczekać się nie mogę! Zapowiada się cacuszko - komentują internauci.

Czy ta nowość będzie lepsza niż „Paranoia” ? Czas pokaże. Premiera najnowszej piosenki Darii Marx i Kush Kush już w piątek, 25 marca.

Daria kontra Doda

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka: