Duże zmiany w Best Liście VOX FM! Prowadząca odpowiada na prośby słuchaczy

Best Lista VOX FM. Iga Dudziuk przejmuje stery
Autor: VOX FM Best Lista VOX FM. Iga Dudziuk przejmuje stery

W ramówce VOX FM jest praktycznie od początku istnienia stacji. Best Lista to wyjątkowe notowanie, w którym słuchacze decydują o tym, które kawałki skradły ich serce w minionym tygodniu. Przyszedł jednak czas na zmiany i to już od najbliższego zestawienia! Co dokładnie się zmieni?

Best Lista VOX FM - czas na zmiany!

Słuchacze VOX FM przyzwyczaili się już do tego, że co tydzień w piątek o tej samej porze dostają najnowsze zestawienie najchętniej słuchanych kawałków. To zresztą lista w całości tworzona właśnie przez słuchaczy, którzy głosując na www.voxfm.pl/bestlista decydują kto znajdzie się w zestawieniu, a kto z niego wypadnie. Prowadząca Iga Dudziuk w każdy piątek po godzinie 18:00 prezentuje dwadzieścia numerów, które zebrały najwięcej głosów. Tak było do tej port, bo już w ten piątek (18 listopada) przyszedł czas na zmiany... oczywiście na lepsze!

CZYTAJ TAKŻE: Przyłapała go jak pił piwo na przystanku! Czy to przekreśli ich relację NA ZAWSZE?

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #5

Bo już dziś w Best Liście pojawi się aż DWADZIEŚCIA PIĘĆ piosenek z największą liczbą głosów.

Od tego notowania zwiększamy ilość piosenek z 20 do 25 – ze względu ogromną ilość hitów, które zasługują na obecność w Best Liście i prośby naszych słuchaczy.

- tłumaczy prezenterka VOX FM Iga Dudziuk. Best Listy możecie słuchać w każdy piątek po 18:00 w VOX FM, a głosować na swoich ulubieńców na www.voxfm.pl/bestlista

Świąteczne piosenki disco polo 2022: te kawałki sprawdzą się idealnie do ubierania choinki

Nasi Partnerzy polecają