Emila odchodzi z Daj To Głośniej?! Jest oświadczenie zespołu

2021-04-02 11:44 AM.
Emilia
Autor: Instagram.com/dajtoglosniej

Do fanów trafiła fatalna wiadomość. Po tym jak Emila Sanecka postanowiła w całości poświecić się drugiemu projektowi – EMILIA- zespół Daj To Głośniej poinformował o castingu na nową wokalistkę. Rozdwoiły się telefony, zgłosiło się wiele kandydatek i udało się - „Mamy to” - oświadczyli twórcy hitu „Mama ostrzegała”.

„W związku z tym, że nasza EMILA postanowiła całkowicie poświęcić się drugiemu projektowi (już 24.04.2021 kolejna nowość na kanale YouTube EMILA) poszukujemy wokalistki na jej miejsce. Dziękujemy Emi za wspaniałe 2 lata razem, to był dla nas niezwykły i owocny czas” - ogłosił na swoim Instagramie zespół Daj To Głośniej. Warto dodać, że komunikat pojawił się 1 kwietnia czyli w Prima Aprilis. Jak się okazało nie wszyscy potraktowali to jako żart.

Ku naszemu zdziwieniu nie wszyscy połapali się, że to żart, no trudno.... pojawił się nawet email od jednego z organizatorów koncertów czy to prawda - znaczy, że się udało 😁 - napsiał zespół Daj To Głosniej na Instagramie

Jednak grupa nie od razu odkryła karty. Na Isntagramie Daj To Głośniej pojawiło się  pojawiło się zdjęcie kobiety o wiśniowych włosach z podpisem - "MAMY TO! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia na nową wokalistkę DTG.(...) Ruda zdeklasowała konkurencje po tym jak zaprezentowała swoje umiejętności poruszania się wózkiem widłowym (ma na to papiery) Wybór mógł być więc tylko jeden. Jak Wam się podoba"?. Oczywiście na zdjęciu jest Emilia Sanecka, ale z pewnością wielu fanów początkowo wstrzymało oddech.

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w:
Nasi Partnerzy polecają