Fani zbulwersowani akcją z nowego odcinka Love Island! „Co za *urestwo”

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Fani zbulwersowani akcją z nowego odcinka Love Island! „Co za *urestwo”

Love Island. Wyspa miłości

Fani zbulwersowani akcją z nowego odcinka Love Island! „Co za *urestwo”

2023-03-16 21:29

Adam i Agata rozwścieczyli widzów. W nowym odcinku „Love Island” doszło między nimi do zbliżenia, które – w opinii internautów – dowiodło, że oboje nie mają absolutnie żadnych zasad. Posypały się pełne pogardy komentarze.

„Love Island. Wyspa miłości” znów budzi olbrzymie emocje. Ostatnio w programie zawitała Doda, która zachwyciła widzów (część z nich domaga się wręcz, by została na stałe i zastąpiła Karolinę Gilon), ale jednocześnie wzbudziła sporo kontrowersji. Wszystko rzecz jasna przez jej bezpardonową szczerość i tendencję do „wykładania kawy na ławę”. Wokalistka nie szczędziła słów krytyki pod adresem Adama, który od kiedy tylko zawitał na wyspie, nieustannie sieje zamęt.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 7. Doda POZAMIATAŁA na Wyspie Miłości! Najbardziej dostało się Alicji?

Zachowanie Adama i Agaty rozwścieczyło fanów „Love Island”

Początkowo Adam wplątał się w relację z Klaudią, potem szybko przerzucił się na inną uczestniczkę, by ostatecznie skończyć w parze z Beatą. Ten romans nie potrwał jednak długo, bo „przerzucił się” na Agatę. Na instagramowym profilu „Love Island” pojawiła się krótka zajawka najnowszego odcinka, w której widzimy jak dwoje uczestników namiętnie się całuje. Internauci mieli dość, czego wyraz dali w licznych komentarzach.

- O masakra

- Tak mi szkoda jest Beaty 🥺🥺 No drugi raz dupek to samo zrobił. On powinien iść do Warsaw shore a nie love island 🤦🏻‍♀️

- Agata hipokrytka… szkoda Beaty i Huberta. Uczestnicy tej edycji to jakieś nieporozumienie.

- Źle tej Agacie z oczu patrzy... Obydwoje z Adamem to hipokryci. 😠

- Trochę hipokryzja Agatka bo jeszcze niedawno mówiłaś Oli że nie powinno się całować chłopaka koleżanki a teraz sama to robisz

- Co za *urestwo

… czytamy pod postem [pisownia oryginalna].

Wielu widzów podkreśla w swoich wypowiedziach, że w tej edycji nikt nie poszedł do „Love Island” by faktycznie szukać miłości, a popularności lub dobrej zabawy. Internauci przewidują, że 7. sezon nie zakończy się żadnym związkiem, a jedynie pieniędzmi. Czy tak właśnie będzie? Przekonamy się.

CZYTAJ TAKŻE: Dramy i afery na Love Island 7! Zebraliśmy dla Was wszystkie aktualne konflikty na Wyspie Miłości

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX test wiedza ogólna