Filip Chajzer podzielił się szokującym wyznaniem. Miałem próbę samobójczą

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Filip Chajzer podzielił się szokującym wyznaniem. "Miałem próbę samobójczą"

2024-04-19 16:41

Filip Chajzer to jeden z najbardziej znanych prezenterów w polskiej telewizji. Przez wiele lat można go było oglądać jako prowadzącego w TVN, a w ostatnim czasie gwiazdor występował w programie Taniec z gwiazdami w Polsacie. Teraz podzielił się szokującym wyznaniem. Celebryta chciał popełnić samobójstwo.

Filip Chajzer miał próbę samobójczą

To jedna z najbardziej znanych twarzy w polskiej telewizji. Filip Chajzer od wielu lat działa w mediach jako reporter i prezenter telewizyjny. Widzowie mogli oglądać go w roli dziennikarza przeprowadzającego sondy w Dzień dobry TVN, potem prowadzącego tego programu, a także w kilku innych formatach na antenie TVN. Filip Chajzer był m.in. prowadzącym show Big Brother czy Hipnoza. Przez ostatnie lata w telewizji zdążył dorobić się wielu fanów, ale i przeciwników. Po odejściu z TVN nieco mocniej związał się z Polsatem. Występował w obecnej edycji show Taniec z gwiazdami, a w przyszłości niewykluczone, że poprowadzi kolejne formaty na tej antenie. I choć życie zawodowe Filipa Chajzera kręci się całkiem nieźle, to w tym prywatnym nie zawsze mu się układało. Prezenter kilka lat temu stracił bowiem swojego syna.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Filip Chajzer - samobójstwo

Strata syna była bardzo bolesna dla Filipa Chajzera. Po tym wydarzeniu prezenter zaczął pisać książkę w ramach swojej terapii, którą musiał przejść po śmierci dziecka. Celebryta miał bowiem w sobie mnóstwo emocji. W filmie, który zamieścił w sieci, w którym mówi o książce podzielił się również dramatycznym wyznaniem. Okazuje się bowiem, że Filip Chajzer po śmierci swojego dziecka chciał popełnić samobójstwo. Zdaniem prezentera być może to właśnie książka była dla niego formą terapii po stracie dziecka. - Może dzięki temu miałem tylko jedną próbę samobójczą, zresztą nieudaną, bo moja dziewczyna akurat wróciła do domu, kiedy wcale nie miała wrócić - powiedział Filip Chajzer. Premiera książki prezentera zaplanowana jest na połowę maja.