Gwiazdy disco polo nagrywają kolędy!

i

Autor: screen z Instagram/@madzia_pim Magda Narożna jak zwykle wyróżnia się stylizacją

Gwiazdy disco polo nagrywają kolędy! Magda Narożna jak zwykle przykuwa wzrok stylizacją

2022-12-15 12:08

Gwiazdy disco polo i najpiękniejsze polskie kolędy. Trwają nagrania wyjątkowego koncertu, który te święta zobaczyć będzie można między innymi w telewizji Polsat. Wśród artystów nie zabrakło Magdy Narożnej. Mimo zimowej aury wokalistka zespołu Piękni i Młodzi znalazła sposób na wyróżnienie się stylizacją.

Największe gwiazdy disco polo zaśpiewają kolędy

Największe gwiazdy disco polo na jednej scenie podczas wyjątkowego wieczoru kolęd. W te święta Marcin Miller, Piękni i Młodzi, Bayer Full, zespół Mejk i wielu innych artystów wystąpi podczas Góralskiego kolędowania. "Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami" to koncert, który obejrzeć będziecie mogli w Wigilię świąt Bożego Narodzenia między innymi w telewizji Polsat.

Na instagramowych kontach największych gwiazd disco polo możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć i relacji z trwających nagrań. Wśród nich szczególną uwagę zwraca jak zwykle stylizacja Magdy Narożnej. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi znana jest z tego, że lubi zaskakiwać swoimi modowymi wyborami. Tym razem padło na zestaw w kolorze fuksji, który bardzo przypadł do gustu fanom artystki.

CZYTAJ TAKŻE: "Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami" gdzie i o której obejrzymy góralskie kolędowanie

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

- Ale piękny komplecik ❤️Ślicznie Pani Magdo

- Wyglądasz genialnie ? Czekam na efekty Madziu ?

- Madzia no Ty zawsze najpiękniejsza?❤️I ta piękna czapka

"Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami" to wspólny występ dzieci z Małej Armii Janosika oraz artystów muzyki rozrywkowej zarejestrowany w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem emitowany będzie w Wigilię w Polsacie o 12:00, w Disco Polo Music o 16:30 i 21:30, w Polo Tv o 20:00.

CZYTAJ TAKŻE: Ile zarobią polskie gwiazdy na Sylwestrze Marzeń TVP? Te kwoty zwalają z nóg!