Hotel Paradise 6. Magda i Grzegorz nie mogą się dogadać

i

Autor: screen/Instagram @madzia.hotelparadise6official Czy związek Magdy i Grzegorza przetrwa intrygi kolegów z programu?

Hotel Paradise 6. czy Grzegorz i Magda ROZSTANĄ się tuż przed finałem? "Pakujemy się i jedziemy do domu"

2022-11-14 16:07

Finałowy tydzień w Hotelu Paradise 6. Już w piątek (18 listopada) dowiemy się kto zwyciężył trwającą edycję randkowego show TVN7. Na ostatniej prostej emocje wśród uczestników sięgają zenitu. Czy Magda i Grzegorz wytrwają razem do końca?

Czy Magda i Grzegorz z Hotel Paradise 6. są razem po programie?

Oboje z programu odpadli, po czym jedno po drugim do niego wrócili. Magda i Grzegorz wzbudzają skrajne emocje, zarówno wśród mieszkańców Hotelu, jak i wśród komentujących program internautów. Najpierw oburzenie wzbudziło odpadnięcie Magdy, która z programu wyleciała głosami mieszkańców po tym, jak została wskazana z Grzegorzem przez Monikę i Marka jako para, która nie zbuduje relacji.

Mimo to internet rozgrzewało pytanie, czy Magda z Grzegorzem są w związku po programie. Para podkręcała te plotki, publikując od czasu do czasu gorące, wspólne zdjęcia. Do czasu zakończenia emisji nie mogą się jednak na ten temat jednoznacznie wypowiedzieć, ponieważ wszyscy uczestnicy muszą przestrzegać umowy zobowiązującej ich do zachowania takich informacji do czasu finału sezonu. A ponieważ odcinki kręcone były na przełomie lutego i maja, to od tamtego czasu sporo się mogło wydarzyć.

CZYTAJ TAKŻE: Czy Janina była PIJANA?! Pierwsza Zmiana chciała badać słuchaczkę ALKOMATEM!

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #3

Magda i Grzegorz - spięcie w Hotel Paradise 6.

Gdy zaczęły się powroty, po Adamie i Hani w programie znów pojawił się Grzegorz, a chwilę później przywrócona została także Magda. Wszyscy byli pewni, że teraz para ramię w ramię będzie dążyć do finału i przede wszystkim będzie chciała się odegrać za rozbicie ich związku. Jednak z jakiegoś powodu zamiast skupiać się na dalszym budowaniu relacji, między uczestnikami zaczęło iskrzyć w negatywny sposób. Opublikowany na Instagramie zwiastun kolejnego odcinka pokazuje, że między nimi dojdzie do poważnej kłótni, w której Grzegorz zagrozi, że spakuje się i opuści program...

Szkoda mi Grześka bo widać że, się zakochał w Magdzie a ta gra na jego uczuciach

No Dawid i Marek to gnidy… u Magdy chyba tez takiego uczucia nie było skoro tak szybko przeszła na inna stronę ? @grzes.hotelparadise6 trzymaj się ?

- komentują internauci na instagramowym koncie programu.

Magda zarzuca Grzegorzowi, że za bardzo ją osacza. Jej nastrój podkręcają koledzy z programu, a szczególnie Marek oraz Dawid. Ten drugi nie ukrywa, że chętnie to właśnie z Magdą, zamiast z Hanią, tworzyłby relację. Nie tylko w programie. Czy uczestnikom uda się namieszać między tą dwójką? Czy Grzegorz opuści program i rozstanie się z Magdą? A może para jednak się pogodzi i wspólnie zawalczy o finał? Przekonamy się już niedługo. Hotel Paradise 6. emitowany jest w TVN7 codziennie o 20:35. Odcinki można oglądać z wyprzedzeniem na player.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. FINAŁ programu już za chwilę! Które pary znajdą się w finale? Kto ma szansę wygrać?

Sonda
Której parze "Hotel Paradise 6" kibicowałeś?

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów