Skolim wypowiedział się o aferze, w którą zamieszany jest Stuu. Zamieścił ważny przekaz

i

Autor: Tomasz Radzik

król latino

Internauci oburzyli się zdjęciem Skolima. Ten ostro im odpowiedział

2023-11-03 14:37

Skolim wrzucił ostatnio do sieci nietypową (przynajmniej według niektórych fanów) fotkę. Zapozował na niej przy grobie z okazji 1 listopada. To nie spodobało się części obserwatorów, którzy wylali na muzyka wiadro pomyj. Ten postanowił im teraz jasno i dosadnie odpowiedzieć. Co napisał Skolim do swoich hejterów?

Skolim wywołał burzę w sieci

Jedno zdjęcie wystarczyło, żeby na profilu Skolima na Instagramie powstała prawdziwa burza. 1 listopada sporo polskich gwiazd wrzucało na swoje social media relacje z cmentarza, a także z celebracji tego czasu z rodziną. Na podobny krok zdecydował się autor kawałków "Nie dzwoń do mnie mała", "Wyglądasz idealnie" i "Temperatura", czyli Skolim. Muzyk, który może pochwalić się milionowymi wyświetleniami w sieci, zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym nocą pozuje przy grobie. Dodał do niego również opis: "Świeć Panie nad duszami naszych bliskich❤️ Niech mają nas w opiece✝️ Ps lubię nocą wyskoczyć na cmentarz". To sprawiło, że na profilu wokalisty w komentarzach zawrzało. Sporo osób zarzuciło muzykowi, że wrzucił zdjęcie na pokaz, a poza tym to nie przystoi sobie robić takich fotek na cmentarzu. Skolim postanowił odnieść się do tych zarzutów.

ROZTAŃCZONY NARODOWY - MAJKA I SKOLIM

Skolim odpowiada hejterom

Do tej pory byliśmy raczej przyzwyczajeni do tego, że pod zdjęciami Skolima możemy obserwować tylko setki serduszek i pozytywnych komentarzy. Jednak zdjęcie, które król latino zrobił na cmentarzu wywołało w sieci niemałe poruszenie. Jak Konrad odniósł się do wypowiedzi, w których internauci zarzucali mu robienie fotek pod publiczkę, a w dodatku łamania pewnych norm w związku ze zdjęciami na cmentarzu? Muzyk ma na ten temat jasne zdanie.

jeden pod publikę wrzuca zdjęcie auta czy z wakacji a ja jestem dumny że grób dziadków odwiedzam tyle w temacie ❤️ gorąco pozdrawiam

- napisał Konrad pod jednym z wpisów.

Czy taka odpowiedź przekona internautów? Tego nie wiemy, jednak jedno jest pewne - rodzina jest dla Skolima niezwykle ważna.