„Jesteś taka słodka” brzmi znajomo? Słuchacze zarzucają Narożnemu i Sobocie jawną inspirację innym muzykiem

i

Autor: Screenshot Instagram/ piekniimlodzidawidnarozny i j_o_a_n_n_a_88_ „Jesteś taka słodka” brzmi znajomo? Słuchacze zarzucają Narożnemu i Sobocie jawną inspirację innym muzykiem

Disco polo

„Jesteś taka słodka” brzmi znajomo? Słuchacze zarzucają Narożnemu i Sobocie jawną inspirację innym muzykiem

2023-03-30 16:45

Dawid Narożny i Sobota połączyli siły, czego efektem ma być utwór, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Czy muzycy zainspirowali się jednak innym wokalistą? Internauci są przekonani, że tak.

„Jesteś taka słodka” to efekt niecodziennej kolaboracji disco polo i rapu. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych nagrał wspólny utwór z Sobotą – jednym z naczelnych reprezentantów gangsta rapu w Polsce. Premiera już w przyszłym tygodniu, a tymczasem muzycy podzielili się dwiema krótkimi zapowiedziami. Pierwsza została przyjęta niezwykle entuzjastycznie, jednak przy drugiej pojawiły się głosy o zbyt dużej inspiracji Skolimem.

CZYTAJ TAKŻE: Topky ujawniają godzinę premiery wyczekiwanego klipu! Kiedy zobaczymy „Pokorę”?

„Jesteś taka słodka” brzmi znajomo? Słuchacze zarzucają Narożnemu i Sobocie jawną inspirację Skolimem

Cały utwór usłyszymy dopiero w czwartek 6 kwietnia, ale już otrzymaliśmy przedsmak tego, jak brzmi „Jesteś taka słodka”. Trzeba przyznać, że utwór wpada w ucho i ma spore szanse stać się wakacyjnym hitem, do którego będziemy tańczyć na wszelkiej maści imprezach. Co jednak ze skojarzeniami? Niektórzy internauci ewidentnie nie są zadowoleni i rzekomej inspiracji Skolimem.

- Skolim 2

- czuć inspiracją skolimem. Niestety NIE.

- tez miałam od razu takie skojarzenie 😅

… czytamy w komentarzach.

Niektórzy internauci stanęli jednak w obronie muzyków zaznaczając, że obecnie „wszyscy inspirują się Skolimem i jakoś nikt tego nie komentuje”. A wy, słyszycie podobieństwo?

Sonda
Czuć inspirację?
VOX test wiedza ogólna