Krzsztof Ibisz i Daria w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. 18. edycja bez jednego jurora

i

Autor: Instagram.com/krzysztof_ibisz_official/Instagram.com/itsdariamarx Krzsztof Ibisz i Daria w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. 18. edycja bez jednego jurora

Krzsztof Ibisz i Daria w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. 18. edycja bez jednego jurora

2023-01-15 18:22

Krzysztof Ibisz będzie uczestnikiem najnowszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiadomo też, że w 18. Odsłonie show Polsatu pojawi się także autorka hitu „Paranoia” czyli Daria. W 2023 roku fanów czekają zmiany dotyczące składu jury.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Uczestnicy

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu. Jak informuje portal „Wirtualnemedia.pl” wśród uczestników pojawi się Krzysztof Ibisz i Daria. Tym samym znanym już trzech bohaterów show w 2023. Przypomnijmy, że pierwszą ujawnioną uczestniczką 18. edycji jest aktorka i modelka Natalia Janoszek. Poza tym w najnowszej odsłonie show Polsatu będzie jeszcze pięciu uczestników, w tym osoba niemedialna, wybrana w castingu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Jurorzy

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023, będzie się różnił od poprzednich nie tylko składem uczestników, ale także prowadzących (o czym piszemy tu) oraz jury. W 18.edycji show Polsat podziękował za współpracę Michałowi Wiśniewskiemu i Katarzynie Skrzyneckiej. W sędziowskim składzie zostali Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Jak informują ”Wirtualnemedia.pl” oprócz nich do jury dołączy tylko jedna osoba.

 ZOBACZ TEŻ: Zenek zaśpiewał z playbacku. Radek Liszewski (Weekend) mówi jasno, co myśli o takich występach

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]