Kultowy program „Disco Relax” wraca do telewizji. Kiedy i gdzie oglądać?

i

Autor: materiały prasowe Kultowy program „Disco Relax” wraca do telewizji. Kiedy i gdzie oglądać?

Kultowy program „Disco Relax” wraca do telewizji. Kiedy i gdzie oglądać?

2022-03-12 8:05

Fani disco polo już nie mogą się doczekać. Kultowy program wraca do telewizji w odświeżonej wersji. W latach 90-tych w niedzielne przedpołudnia program „Disco Relax” w Polsacie gromadził Polaków przed telewizorami. Teraz Tomek Samborski poprowadzi „Disco i relax” w Polo TV. Kiedy oglądać?

„Disco Relax” to program, który w latach 90-tych na antenie Polsatu prowadził Tomasz Samborski. Fani disco polo mogli obejrzeć w nim m.in. najnowsze teledyski takich zespołów jak Top One, United czy Shazza. Gwiazdy wpadały do programu i opowiadały o swoich muzycznych planach. Show cieszyło się ogromną popularnością, dlatego miłośników muzyki tanecznej ucieszy wieść, że kultowy program wraca w nowej odsłonie. Tym razem pod tytułem „Disco i relax z Tomkiem Samborskim”.  Nietrudno się domyślić, że prowadzący się nie zmienia. Tomasz Samborski w niedzielne przedpołudnie będzie prezentował największe hity disco polo i dance. W programie nie zabraknie także wywiadów oraz zaskakujących nowości. Premierowe odcinki na antenie Polo TV w każdą niedzielę o godz. 11:00. Premiera 27 marca.

ZOBACZ TEŻ: Wraca „Wesele z piekła rodem”. W obsadzie gwiazdy disco polo. Kiedy czwarty sezon i co wydarzy się w serialu?

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Piękni i Młodzi TI AMO