Lil Masti

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Influencerzy

Lil Masti tłumaczy się ze swojego zachowania. Fani martwią się o jej zdrowie

2023-05-29 9:10

Influencerka, pomimo stanu błogosławionego, musi mierzyć się w ostatnim czasie ze sporym hejtem i nieprzychylnymi komentarzami dotyczącymi jej życia i tego, w jaki sposób dba o siebie w ciąży. Fanom nie podoba się to, że Lil Masti nie zrezygnowała z ćwiczeń i nieustannie można zobaczyć ją podczas wykonywania aktywności fizycznych. Aniela zdecydowała się rozprawić ze wszystkimi zarzutami i wyjaśniła, dlaczego decyduje się na ćwiczenia.

Ciąża Lil Masti poruszyła niemal całą polską branżę internetową. Stan błogosławiony popularnej influencerki niemal od samego początku był żywo komentowany zarówno przez fanów jak i pozostałe gwiazdy i influencerów. Pomimo radosnej nowiny i wielu słów wsparcia, pojawiło się również kilka nieprzychylnych komentarzy dotyczących m.in. publikowania osobistych i prywatnych materiałów dotyczących ciąży oraz zbyt intensywnych ćwiczeń, na które decyduje się Aniela Bogusz w trakcie ciąży. Influencerka naraziła się niektórym fanom poprzez wykonywanie intensywnych ćwiczeń oraz nieodpuszczania treningu siłowego. Przyszła mama odpowiedziała na zarzuty i postawiła sprawę jasno.

Lil Masti z kieliszkiem w ciąży. Fani pouczają ją w komentarzach

Czy radiowcy ESKA potrafią śpiewać? | Dokończ Piosenkę 11

Lil Masti - ciąża

Aniela Bogusz postanowiła raz na zawsze wyjaśnić swoim fanom kilka kwestii związanych z jej obecnym stanem oraz tym, jakie ćwiczenia wykonuje. Influencerka podkreśliła, że każda kobieta przeżywa ten wyjątkowy czas w inny sposób, a podejście do stanu błogosławionego jest bardzo indywidualnie. Podkreśliła zarówno, że jej ciąża rozwija się w sposób prawidłowy i nie odczuwa żadnych niepokojących objawów. Dodała, że czuje się znakomicie.

Czuję się rewelacyjnie. Od początku ciąży wszystko konsultuję ze specjalistami, którzy mają ogromne doświadczenie i wiedzę oraz przede wszystkim z moją ginekolog czy mają trenerką. No i trening jest wskazany wręcz w ciąży. Oczywiście, że no nie w przypadku, kiedy ciąża jest zagrożona, to dla mnie jest oczywiste, tak? (...) Natomiast jeśli wszystko jest zdrowe... No dobra, ja się może szybciej męczę, ale myślę, że to jest kwestia plus 12-13 kg. Natomiast jeśli wszystko jest tak rewelacyjnie, jak u mnie, no to nie ma żadnych przeciwwskazań.

Lil Masti podziękowała również wszystkim swoim fanom za to, że ją wspierają. jednak poprosiła ich o to, by zamiast skupiać się na negatywach i doszukiwaniu złych rzeczy spojrzeli na życie z uśmiechem i optymizmem.

Lil Masti chwali się odpoczynkiem w Grecji. To ostatnie wakacje przed porodem!

Nie żyjcie w takim strachu i poczuciu, że na każdym kroku, za każdym rogiem coś na nas czeka złego, co po prostu chce nas skrzywdzić i na pewno coś się złego wydarzy. Jestem ogromną optymistką ale taż bardzo pozytywną osobą, a przede wszystkim bardzo odpowiedzialną, dorosłą kobietą, która podejmuje świadome decyzje. Na luzie kochani.

Źródło: Lil Masti tłumaczy się ze swojego zachowania. Fani martwią się o jej zdrowie