Love Island 7 - rusza kolejny sezon Wyspy Miłości. Kim są uczestnicy? Kto zamieszka w luksusowej willi?

2023-02-27 11:04

Znamy już pierwszych uczestników siódmej edycji Love Island. Producenci odsłaniają karty i tuż przed emisją pierwszego odcinka możemy już podejrzeć kto zamieszka w luksusowej willi Wyspy Miłości. Nowy sezon startuje już dziś. Czy ktoś z nich ma szansę wygrać program?

Love Island 7 kiedy oglądać pierwszy odcinek?

Fani programu już od początku muszą przygotować się na nowości - przede wszystkim zmienia się godzina emisji oraz kanał, w którym będziemy śledzić losy atrakcyjnych singli, głodnych miłości oraz dużych pieniędzy. Program zadebiutuje w telewizyjnej Czwórce już 27 lutego. Do tej pory show emitowane było na głównej antenie telewizji Polsat po godzinie 22:00. Siódmy sezon będzie można oglądać, jak zawsze, od poniedziałku do piątku i w niedziele, ale o nowej, wcześniejszej porze - o godz. 21:00.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 7. Kiedy startuje kolejny sezon Wyspy Miłości?

VOX: Wesele Marzeń finał

Tej wiosny przeniesiemy się Andaluzji, a uczestnicy zamieszkają w nowej, luksusowej willi. Siódma edycja będzie emitowana w Czwórce i zapowiadana jest jako wyjątkowo emocjonująca i pełna niespodzianek. Pojawić się mają niespodziewane zmiany par i jak zwykle osoby bez partnera będą zmuszone do opuszczenia programu. Dodatkowo widzowie mają wpływ na losy uczestników głosując w specjalnej aplikacji programu.We wcześniejszych sezonach zdarzało się, że do ostatniej chwili produkcja trzymała w tajemnicy twarze uczestników. Tym razem jednak już na kilka dni przed emisją poznajemy pierwszych uczestników show.

Sonda
Czy oglądasz programy randkowe?